PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812540}
5,4 16 662
oceny
5,4 10 1 16662
4,1 24
oceny krytyków
Piłsudski
powrót do forum filmu Piłsudski

Po Premierze

ocenił(a) film na 7

Jestem naprawdę mile zaskoczony! Całkiem dobry film ze świetnym klimatem.

Kakoyekkkk

A Szyc?

ocenił(a) film na 7
Monik79

naprawdę się postarał, nie spodziewałabym się, że tak dobrze zagra

kaorix

bo to dobry aktor jest, polecam zobaczyć go w teatrze.

ocenił(a) film na 7
Monik79

Szyc wspiął się na wyżyny swoich możliwości, ale nie tylko on prezentował się dobrze. Jan Marczewski, Józef Pawłowski , Tomasz Schuchardt czy Kamil Szeptycki wczuli się w grę i wypadli naprawdę wiarygodnie.

Kakoyekkkk

Zgadzam się :) Szyc najlepszy w swojej karierze. Poza tym uczta dla fanów dobrej charakteryzacji i scenografii.

ocenił(a) film na 7
Daria1983

WIzualnie Borys mi do tej roli nie pasuje ale naprawdę zagrał bardzo dobrze!

Kakoyekkkk

Może i tak, ale jednak w mundurze ma coś w sobie ;)

Kakoyekkkk

jak widać Szyc utarł nosa sceptykom ;)

Kakoyekkkk

Szyc bardzo na plus. Na uwagę zasługuje też aktor, który gra Walerego Sławak, nowa twarz w kinie, oby kolejne role był też tak dobre.

ocenił(a) film na 6
wilczek91

Ktoś też zauważył współczesną pieluchę ("pampersa"), którego miała założona córka Piłsudskiego w scenie z trzymaniem na rękach i "kupą"? Mi to zepsuło cały odbiór filmu, a zwracam uwagę na takie szczegóły jako młody tata :)
Z ciekawostek scenograficznych to jeszcze warto zwrócić uwagę na parowóz Okz32 z lat 30-tych w scenie napadu na pociąg, który jeszcze w tamtych czasach nie istniał.

OJakub

Ja też zwróciłam na to uwagę, jeszcze nie weszły na rynek a mała juz na tyłku miała:D

Kakoyekkkk

Szyc może być z siebie zadowolony.

Kakoyekkkk

Jest tu jakaś nagość, mocniejsze sceny? Nie wiem czy wybrać się z młodszym.

ocenił(a) film na 8
Meldondg_Lord

Takie sceny w filmie występują, ale służą tylko i wyłącznie dodaniu autentyczności postaci Piłsudskiego. Sceny te są ograniczone do minimum i nie są sztucznie rozciągnięte. Wszystko zależy od wieku dzieciaków, które miałyby iść na ten film. Jedno jest pewne, warto się na film wybrać, ponieważ pokazuje on jedną z najważniejszych postaci w historii Polski inaczej niż ma to miejsce w szkole.

Kakoyekkkk

Mam to samo i będę go bronić, bo moim zdaniem cała charakteryzacja i sposób przedstawienia tej historii, a do tego obsada - to miazga :)

Kakoyekkkk

W końcu obejrzałam i tak, film może się podobać. Brawa dla scenografów i wszystkich odpowiedzialnych za wizualną stronę produkcji. Aktorsko też świetnie i to wszystkie plany :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones