PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812540}
5,4 16 683
oceny
5,4 10 1 16683
4,1 24
oceny krytyków
Piłsudski
powrót do forum filmu Piłsudski

Obiektywnie patrząc to nie jest zły aktor. Pamiętam go w "Symetrii" czy "Wojnie polsko -ruskiej" i zagrał poprawnie. Polskie kino w ostatnich latach bazowało na tych samych aktorach i to jest temat, o którym trzeba powiedzieć. Widzowie są nimi znudzeni, nastąpił przesyt. Nie chcę źle wróżyć filmowi "Piłsudski" ale jeśli nie odnajdziemy tam pięknych zdjęć, genialnego aktorstwa, poruszającej muzyki i bardzo dobrego scenariusza to film nie odniesie sukcesu. Winą obarczą Szyca. Co by nie powiedzieć dość odważna decyzja żeby w głównej roli zaangażować Borysa... Czy twórcy filmowi nie przeglądają internetu? Nie wsłuchują się w nastroje społeczne. Zarżnęli polską kinematografię komediami romantycznymi z tą samą obsadą i ludzie mają dosyć. Niestety obrywają przez to aktorzy, często utalentowani ale... Co za dużo to nie zdrowo.

ocenił(a) film na 7
olson80

Masz rację, oby ludzie się opamiętali i przestali oceniać aktorów przez pryzmat komedii romantycznych, w których grali. To zupełnie inny gatunek filmu. Borys Szyc ma za sobą naprawdę bogatą przeszłość filmową jak i teatralną. Jest charyzmatyczny i wszechstronny, dzięki czemu może sprawdzać swoje możliwości w różnych rolach.

Adam_Szoka

Mam nadzieję, że rodzima kinematografia umożliwi aktorom granie w dobrych, wartościowych filmach. Ile można grać to samo? ;)

ocenił(a) film na 7
olson80

Polecam Ci ten film, na pewno miło się zaskoczysz grą aktorską .

ocenił(a) film na 7
olson80

Świetna rola Szyca. W końcu się otworzył i pokazał na co go stać. Oby, w końcu odczepiła się od niego łatka przeciętnego aktorzyny z komedii romantycznych. Jestem pozytywnie zaskoczona jego grą !

sosnowskamaja_sm

Filmu nie widziałem ale z pewnością obejrzę... Bardziej oczekuję na film "Legiony". Borys Szyc, Karolak, Adamczyk - to na nich wylewane są pomyje. Uważam, że nie zasługują na taki hejt. Potrzeba czasu, pomysłów i utalentowanych reżyserów i scenarzystów aby zagospodarować optymalnie naszych rodzimych aktorów w dobrych filmach.

ocenił(a) film na 7
olson80

Rola Szyca w Piłsudskim jest małym kroczkiem do przekonania ludzi o swoich umiejętności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones