PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746820}

Pięćdziesiąt twarzy Blacka

Fifty Shades of Black
3,8 24 593
oceny
3,8 10 1 24593
1,7 3
oceny krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Blacka
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Blacka

To grozi wyjściem z kina

ocenił(a) film na 1
ckspeter

Potwierdzam. Ja wyszedłem. Teraz tworzą nowy gatunek komedii - "głupia-sex-komedia", czyli jednym słowem tragedia.

ocenił(a) film na 2
lukeskylark

głupia-penis-komedia taka mała poprawka, a w tym filmie głupia-gumowypenis-komedia :D

ckspeter

Dokładnie, tak jak poniżej napisano. Same penisy, jądra, wibratory, owłosione kobiece nogi, grube perwersyjne lochy i jakieś fetysze. Dużo niesmaku. Dużo ostatnio było komedii gdzie były niesmaczne żarty dotyczące pierdzenia czy genitaliów (nawet w serii Harold i Kumar, którą bardzo lubię) ale to były 2-3 momenty w całym filmie, więc można przymknąć oko. A tutaj mamy to cały czas (w sumie większość "żartów"). Do tego przewidywalny, wiedziałem dokładnie jaki mniej więcej będzie tekst lub akcja. Nie wiem, albo to jest najgorszy film Wayansów, albo już się robię za stary na ich komedie.

ocenił(a) film na 7
Pijany_Mistrz

za stary. To ma byc glupie a wrecz po*ie*dolone , jak nie tego szukaliscie to po co szliscie do kina?

cezaryszin

nie szedłem do kina, tylko pobrałem z torrentów, A obejrzałem ze względu na szacunek do braci Wayansow no się nie wykazali

ocenił(a) film na 7
Pijany_Mistrz

No to głównie było do tych pierwszych komentarzy . Szału nie ma masz racje ale widzialem gorsze , ja tam się śmiałem nie raz:)

ocenił(a) film na 4
cezaryszin

Usmiałem się z kilku scen mimo iż całość to prostacka parodia komedii o tytule "Fifty Shades Of Grey". Wyobraziłem sobie kilka scen z tego filmu, które idealnie pasowałyby jako zamienniki z tym gniocie.
Tak czy inaczej "Fifty Shades Of Grey" obejrzałem (z przewijaniem) tylko dla tego aby lepiej zrozumieć sceny z tej komedii. Podsumowując, starta czasu.

ocenił(a) film na 5
ckspeter

Zgadzam się,zdecydowałem się tylko obejrzeć ze względu na Marlon Wayans w roli głównej,ale nawet on nie zdołał uratować tej durnej pseudo komedii.Jak ktoś chce się naprawdę uśmiać to polecam tą dwu częściową komedie http://www.filmweb.pl/film/Wszystko+zostanie+w+rodzinie-2015-737239 , http://www.filmweb.pl/film/Wszystko+zostanie+w+rodzinie+1+2-2014-709712 ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones