PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811026}
4,4 20 283
oceny
4,4 10 1 20283
1,6 10
ocen krytyków
Pech to nie grzech
powrót do forum filmu Pech to nie grzech

Miałam obawy przed oglądaniem go w Exterminatorze, a dał radę, Poza tym Dębska nie jest zmanierowana i opatrzona, Karolak nie szarżuje, a Szatan jak to Szatan jest chyba sobą i w sumie jakie kino nie potrzebuje takiej swojej, nie wiem... Reese przed ewolucją w aktorkę dramatyczną :D

Maja_90

Haha, no wizualnie to mi Szatan nawet tą Legally Blonde przypomina ;) A co do Czeczota, to cieszę się, że on jako jeden z głównych bohaterów, jestem ciekawa i nie skreślam filmu przed obejrzeniem.

Laksandra

Ja mam dystans do tego typu produkcji, nie traktuję ich jako kandydatów do Oscara, a że im jestem bardziej sentymentalna tym częściej, wstyd się przyznać :P wzruszam się na takich komedyjkach :D

ocenił(a) film na 3
Maja_90

Problem w tym,że tu nie ma się czym wzruszyć.a zdarza mi się płakać na zwiastunach filmów.ten jest tak dretwy,ze najbardziej wzrusza DOLINA NOTECI,jedna z najdroższych karm serwowana przez bezdomnego psu.tak,to jest miłość

Maja_90

uważam, że Czeczot świetnie nadaje się do roli komediowych. liczę na to, że i tym razem mnie nie zawiedzie ;)

Maja_90

Tez sie ciesze że Czeczot a nie kolejny raz te same twarze .... a włąsnie matko z tym Karolakiem to powinni juz skończyc :P

Maja_90

Co z tego, że obsada nawet nawet, skoro scenariusz jest do d... Ani to zabawne, ani wzruszające. Ot, kolejna wtórna do bólu historia, w której wszyscy są piękni i bogaci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones