PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777235}

Pełnia życia

Breathe
7,0 15 359
ocen
7,0 10 1 15359
4,6 7
ocen krytyków
Pełnia życia
powrót do forum filmu Pełnia życia

niech zobaczą, jak wspaniałe życie ma się po chorobie, przed którą można się bez problemu obronić darmową szczepionką!

ocenił(a) film na 7
manowce

Nie siej żydowskiej propagandy, bo to należy do agentury, a nie wyglądasz na taką, która by była systemowcem. o.O

ocenił(a) film na 6
dzenero

co mają szczepionki do Żydów to naprawdę ciężko powiedzieć...

ocenił(a) film na 7
manowce

Więc nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia, taka rada na przyszłość.

ocenił(a) film na 6
dzenero

:D jesteś uroczy w stylu pieska bez oka. idź pogadać z kolegami antyszczepionkowcami o żydowskim spisku, a nie tu bredzisz bez ładu i składu (;

ocenił(a) film na 7
manowce

Skoro już rzucasz takie slogany, a nie jesteś systemowcem, to znaczy, że jesteś człowiekiem o niskiej świadomości. Naśmiewanie jest przymiotem ludzi zaprogramowanych przez system. Jak chcesz się z Kimś dochodzić to wytocz większe działa, bo ten poziom, który reprezentujesz póki co jest gimanzjalny, a ja nie jestem z tych pokoleń. Chyba Cię nie stać na więcej.

ocenił(a) film na 8
dzenero

Dobrze napisane

ocenił(a) film na 7
KamienskyZ

Sama strzeliła sobie w kolano.

dzenero

Raczej okazała się mądrzejsza i nie ciągnęła tematu z antyszczepionkowym zwierzęciem bo wyraźnie nie ma po co.

ocenił(a) film na 7
a_kwitek

Rzeczywiście obrażanie innych jest mądrzejsze od argumentów hehe następny, który strzelił sobie w kolano już na starcie.

ocenił(a) film na 6
a_kwitek

jak tam Twoje kolano, a_kwitek? strasznie dużo w nie strzelamy (;

ocenił(a) film na 8
manowce

Czy Ty jesteś z sektora farmaceutycznego?
Po co ta agitacja? ... tutaj??
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Rajwant

oczywiście :D wszyscy ludzie będący za szczepionkami są z koncernów. wiadomo, typowa paranoja antyszczepionkowców.

ocenił(a) film na 8
manowce

Nie jestem anty-szczepionkowcem, ani szczepionkowcem, a to jest portal poświęcony filmom i Twoja nadmierna reakcja daje do myślenia.. czy tego chcesz czy nie.
Poza tym nie stwierdzałam faktu tylko zadałam Ci pytanie.
Film jest o pewnej historii, w odległym kraju i odległych czasach a Ty tu wyskakujesz z atakiem do przeciw-szczepionkowców.
Nie na miejscu po prostu i tyle.
Pozdrawiam

Rajwant

nie znowu takim odległym kraju a tym bardziej czasach
a tak zupełnie na marginesie: w Polsce ostatni przypadek choroby Heinego-Medina odnotowano w 1984 roku...

ocenił(a) film na 8
tisoc

So what..?
Jak to się ma do tego, że wątek ten jest dalej nie na miejscu?

Bez odbioru.

Rajwant

PRZYWRÓCIĆ CENZURĘ!!!!

manowce

Nie oglądałam filmu od początku... Ale czy ktoś wie może dlaczego jego żona nie zaraziła się tym wirusem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones