PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119513}

Patrol

The Guardian
7,5 65 tys. ocen
7,5 10 1 64757
7,3 3 krytyków
Patrol
powrót do forum filmu Patrol

N.p. kiedyś wysłąłem zmiane co do tytułu HP6, na polski i zmiana została odrzucona, a za kilka dni ktoś inny dostał punkt za zmianę tytuł na taki jaki ja zmieniałem wcześniej. Troche nie tak. Miałem kilka innych odrzuceń bez powodu. Teraz zmieniłem tytuł tego filmu na Patrol i też został odrzucony, zobaczycie że taki będzie tytuł.

ocenił(a) film na 9
Stefan_Mirecki

Trzy razy chciałem zmienić tytuł i za każdym był odrzucany, dwa razy bez uzasadnienia a raz, że nie podałem źródła. Teraz ktoś inny dostał punk za zmianę na włśnie taki tytuł.

Stefan_Mirecki

Wszystko się tak dzieje, ponieważ Werowie są właściwie królami na tym portalu, robią, co chcą i nikomu nie muszą się z tego tłumaczyć. Biestety tak jest... ;(

ocenił(a) film na 7
Nike

A świstak siedzi......

ocenił(a) film na 8
Shemek

i ma to gdzieś co? a dvd i inne maja isc tam gdzie ustalone? sami swoi...

allspi

W Grudniu będzie kinowa premiera... :)

ocenił(a) film na 10
Stefan_Mirecki

dokładnie. miałem tą samą sytuację juz niewiadomo ile razy. niezakceptowanie tytułu, opisu, od lat i innych. bardzo czesto bez uzasadnienia. a za chwile ktos dodaje ta sama kat. wiekowa i dostaje punkt albo dodaje glupi opis z błedami nawet w nazwiskach aktorów i w słowie "hyba, że", czy "jak wyrzej" i dostaje co? punkt.
a nawet kilka. poprzegląajcie sobie opisy na fw a zobaczycie ze jest pelno takich albo 13 dzielnica dostaje gatunek komedia lub s-f, zebra z klasa gatunek animacja, jakis chinski film obok siebie dwa gatunki: anime i animacja (brawo) a piła2 idzie od 15 lat...
gratulacje dla werów i pozdro dla nich .... :)

ocenił(a) film na 8
Stefan_Mirecki

Jeśli, uważana przez Was za poprawną (poparta linkiem lub właściwym komentarzem), kontrybucja zostaje odrzucona, to wysyłajcie ją do skutku... :)