PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5083}

Parszywe dranie

Dirty Rotten Scoundrels
7,7 4 215
ocen
7,7 10 1 4215
7,0 5
ocen krytyków
Parszywe dranie
powrót do forum filmu Parszywe dranie

Dr. Emil Schaffhausen! Totalnie zabila mnie ta scena :) No poprostu geniusz. Nagly zwrot akcji i Caine odbiera Martinowi pewne zwyciestwo.
Wczesniej Ruprecht wydawal sie troche jakby nie na miejscu, wrzucony nieco na sile do tego worka blyskotliwego humoru i elegancji, ale juz historia zakladu jest opowiedziana po mistrzowsku..

Przy okazji, czy znacie jeszcze jakies inne filmy gdzie "mistrzowie przekretu" zostaja ostatecznie sami wykiwani przez swoja "ofiare"? Jestem pewien ze juz gdzies ten motyw widzialem...

No i ta przecudowna nadmorska villa. Lepszej chyba jeszcze w filmach nie widzialem. Niech mi no ktorys powie, ze sie w niej nie zakochal ;)

Mazin82

Willa jest ładna, ale przede wszystkim film, a zwłaszcza motyw z zakładem faktycznie perełka. Dodam jeszcze, że wtedy, w Żydołudzie, robiło się komedie, w których nie mówi się o seksie w tak bezpruderyjny sposób jak o podrapaniu po głowie; nikt tam nie opowiada "śmiesznych" historyjek, jak to kiedyś zapomniał kondoma itp. Film na 8/10.

ocenił(a) film na 10
Mazin82

Prawda, scena rewelka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones