PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 55 tys. ocen
6,7 10 1 54549
5,8 4 krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

Jaki z tego morał...

ocenił(a) film na 3

trzeba kobiecie kupić dom aby cię pocałowała... Jeden ze słabszych filmów z Jason'em Statham'em, daleko mu do filmu Transporter albo Safe.

Marieka

Ona pocałowała go jeszcze przed tym jak jej obiecał, że kupi sobie dom. Więc...

ocenił(a) film na 3
_FemmeFatale_

Przeczuwała... Kobieca intuicja :P

ocenił(a) film na 3
_FemmeFatale_

Zresztą coś mi się wydaje, że po, wtedy w samochodzie, bo wcześniej, to raczej on ją.

Marieka

Niee, bo ona przez cały film go podrywała. Nawet pod koniec, zapytała czy od początku nie miała u niego szans i jak ten Parker pocałował tą swoją dziewczyne to Leslie była zawiedziona i wgl. - a poza tym, jakby mi ktos dał kase na nowy dom to przecież zareagowałabym podobnie, hahaha ;D

ocenił(a) film na 3
_FemmeFatale_

Heh kobiety, no tak, od początku zwęszyła bogatego kolesia, chociaż okazało się, że karty płatnicze nieaktywne i że nie ma zamiaru kupić domu, ale miała przeczucie, że jednak prędzej czy później coś z tego wyniknie... Swoją drogą Lopez wyglądała nieźle w tym filmie, jakoś bardziej mi się podobała niż za młodu... No ale to i tak nie zmienia faktu, że film taki sobie, ja tu liczyłem na to na co zawsze mogłem liczyć ze strony Jason'a, że w pięknym stylu skopie paru klientów, a tu wyszła taka zwykła sensacyjka jakich wiele w tv leci, nawet Adrenalina lepsza niż ten film.