PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475848}
6,2 127 611
ocen
6,2 10 1 127611
5,8 17
ocen krytyków
Paranormal Activity
powrót do forum filmu Paranormal Activity

Właśnie obejrzałam ten film, przejrzałam forum i zdziwiłam się taką liczbą negatywnych komentarzy. Horrorów mam obejrzanych ledwie kilka, przyznaję, a do tego dość łatwo mnie nastraszyć, więc PA naprawdę u mnie zadziałał. Ale pomijając sam fakt czy jest straszny, czy nie, spodobał mi się też sam sposób nakręcenia tego filmu. Zadziałało to u mnie na wyobraźnię. Jedyne co, to nie spodobała mi się sama końcówka, ale nie umiem jakoś sensownie powiedzieć dlaczego. Wydała mi się taka tandetna trochę, ale to tyle, co mogę powiedzieć. W każdym razie, oceniłabym chyba ten film na jakieś 7/10.

ocenił(a) film na 2
kiyori

Sama sobie odpowiedziałaś skąd dobra ocena, kiedy ludzie wyrażają się o tym śmieciu negatywnie.
Łatwo Cię przestraszyć, nie oglądasz horrorów i found footage jest dla Ciebie nowością.

Problem w tym, że PA specjalnie nie straszy, wykonany jest żałośnie, a z oryginalnością spóźnił sięo jakieś 30 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones