PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605096}
5,8 49 586
ocen
5,8 10 1 49586
5,7 7
ocen krytyków
Paranormal Activity 3
powrót do forum filmu Paranormal Activity 3

Czy mieliście kiedyś może tablice oszija do przywoływania duchów i czy coś wam się udało pytam
bo bardzo ciekawą mnie zjawiska paranormalne jeśli znacie dobre filmy o duchach ( nie jakieś
starocie rok 2007 Max) to piszcie tutaj różne ciekawostki i takie tam o duchach też proszę tu
wpisywać TYLKO BEZ ŻADNYCH JAJ

HUBERTciawo

Jeżeli interesuje Cię "bez jaj", to tą tabliczką możesz się jedynie nabawić zniewolenia. Nie polecam bawić się w okultyzm.

Lizzy_8

Okultyzmy nie zamierzam kroić kurczaków i tym podobne myślałem o fajnym wieczorku z dwoma braćmi i łaskami wiesz takie klimaty

HUBERTciawo

Coś w stylu świece tablica i duchu przybywaj ( tylko nie ruchaj hehe) a teraz pożnie

HUBERTciawo

Przyzywanie duchów to już jest okultyzm

Lizzy_8

Umarłam. Rozumiem, że powyższa dyskusję tocza dzieciaki z gimnazjum. Nie spamujcie tu, z łaski swojej!

To samo tyczy się głupich pytań o Tablicę Ouija. To jest forum poświęcone K.I.N.U.! Informacji nt. wymienionej zabawki poszukaj sobie na stronach poświęconych okulturze.

nikitablack

Nie wiem o co ci chodzi twoja wypowiedz nic nie wprowadza do tematu

HUBERTciawo

Ja mam, parę razy się bawiłem (raz nawet wieczorem na opuszczonym cmentarzu w głębi lasu) i - o zgrozo - NIC się nie stało ;) wierzysz w duszki ? Taka sama bajeczka jak wiara w boogeymana czy to że dziewczyny nie pierdzą ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
HUBERTciawo

Przykład polskiej młodzieży. Gówno w głowie gówno na zewnątrz. Napisałeś tępaku poważnie przez RZ! ja pier***

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
New_World_Order

aleś ty głupi.... moja babcia , moja matka, i wiele innych ich znajomych wielokrotnie robiły przywoływanie duchów i prawie zawsze coś się działo..

Rockman92

No tak, przecież duchy istnieją - to naukowo udowdnione, buahaha.

HUBERTciawo

Ps. I nie oszija tylko ouija.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
HUBERTciawo

mojej babci i matce się udawało kiedyś, np zadawali pytanie przy wyciętych literach kładli ręce na szklance a szklanka sama smigała do liter i sensowną odpowiedź dawała

Rockman92

Działy się oprócz tego jakieś żeczy w pokoju? bo nie wykluczone że to one mogły ruszać szklanką

ocenił(a) film na 6
karbaro

na pewno dziwne zapachy i powiewy z tego co mi mówiły, więcej,szczegółów nie pamiętają, było to 40 lat temu :)

Rockman92

Rozumiem u mnie w rodzinie też zdarzały się podobne rzeczy nasłuchałem się chyba z tysiąc historyjek których połowy dzisiaj nie pamiętam pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
HUBERTciawo

Ja mam tablicę, ale nikt nie chciał ze mną zagrać :) generalnie nie wierzę w to i uważam za ciekawy gadżet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones