PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 552
oceny
5,7 10 1 62552
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

Dlaczego?
Po pierwsze: cały film to była w jakichś 80% pierwsza część, owszem, przy kilku scenach
można było się przestraszyć, ale zamykające się drzwi, szmery, ciągnięcie Kristi za nogę i w
końcu opętanie głównej bohaterki - to wszystko było w pierwszej części, więc przewidywalność
w tym filmie była duża. Nawet scena, gdy otwierają się szafki w kuchni - ja wtedy byłem pewny,
że coś się stanie.
Po drugie: przewidywalna fabuła. Nie wiem jak trzeba być mało inteligentnym, żeby nie
domyślić się, że "duch" zacznie atakować po wypędzeniu tej czarownicy z domu i wywoływaniu
ducha przez Ali i jej kolegę. Tak samo było jasne, że demon wstąpił w Kristi po tym zamknięciu
w piwnicy.
Po trzecie: idiotyczna końcówka. Ostatnie sceny są wyjęte chyba z jakiejś mało ambitnej
komedii, bo widok Katie zabijającej Daniela i Kristi dwoma palcami był śmieszny. Te napisy
początkowe i końcowe mogli juz sobie darować, bo chyba nawet debile z Ameryki nie dały się
nabrać drugi raz na to, że ten fim jest oparty na faktach...
Po czwarte: słaby i nudny początek. Tak jak w przypadku pierwszej części można było
przewinąć pierwsza godzinę filmu, tak tutaj co najmniej pierwsze pół godziny jest do
pominięcia.

ocenił(a) film na 5
Angulo

Zgadzam się z Tobą w 100% :)

Angulo

yyy przepraszam bardzo, kiedy i gdzie ktoś ktokolwiek mówił, że to film na faktach? Bo sobie nie przypominam, Z resztą po Blair With project nic takiego już nie morze powstać. A to że Kate zabija Daniela i Kristi to akurat jest wśród opętanych osób normalne, zawsze dostają nadludzkiej siły.

ocenił(a) film na 5
Angulo

Tak, sporo dłużyzn, niewiele sensu, no i 50% emocji które dawał pierwowzór. Nieudana kontynuacja czyli kolejny przykład, że części drugie nie dorównują jedynkom. Jedynce co mogę dać to 5/10

ocenił(a) film na 4
Angulo

Też dałem 4/10 naciągane. Nudne popłuczyny po "Blair Witch Project". Irytujący bohaterowie, dłużyzny i zgrane szmery-bajery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones