PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 552
oceny
5,7 10 1 62552
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

1/10

użytkownik usunięty

Za psa.

ocenił(a) film na 2

Tam był jakiś pies? Zaintrygowałeś mnie ;)

użytkownik usunięty
lady_of_the_flowers_1891

Ano tak.
http://1.fwcdn.pl/po/79/77/547977/7357656.3.jpg?l=1297655166000
widać go nawet na plakacie z filmu.

ocenił(a) film na 2

O masz… właśnie uświadomiłeś mi że to co było drugą częścią Paranormal Activity brałam za jedynkę i odwrotnie ;) Tak więc dzięki za oświecenie

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 7

Bo PA1 dzieje się 2miesiące później niż PA2 a PA3 dzieje się jak Katie i Kristi są małymi dziewczynkami :P
Po prostu film się cofa wraz z kolejnymi częściami.

A dlaczeo za psa?

użytkownik usunięty
Dorota3012

Psa mi było żal.

ocenił(a) film na 9

dziwne musiałeś oglądać go dla jaj, nie wczuwając się w klimat, pewnie oglądałeś ten film w ciągu dnia, dla mnie ten film to mój ulubiony horror, nigdy się tak nie bałem żadnego filmu, ja go wziałem na poważnie a ty pewnie dla brechu i się brechałeś z każdej sceny, film jest straszny gdy skupiamy się tylko na nim, ja gdy już słyszałem ten charakterystyczny dźwięk miałem ciary na ciele

użytkownik usunięty
forii

Nie.

ocenił(a) film na 1

"pewnie oglądałeś ten film w ciągu dnia, dla mnie ten film to mój ulubiony horror, nigdy się tak nie bałem żadnego filmu, ja go wziałem na poważnie a ty pewnie dla brechu i się brechałeś z każdej sceny" - popatrz, ludzie wiedzą od Ciebie lepiej, co robiłeś oglądając film!

użytkownik usunięty
oruga

Ano.
Ostatnimi czasy dowiedziałem się o sobie całkiem sporo, dzięki filmwebowiczom. Okazało się, że robię rzeczy, o które bym siebie nie podejrzewał. :o

ocenił(a) film na 1

Ja podobno nie oglądałam Sali Samobójców oglądając Salę Samobójców, prawie jak SS man!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones