PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839586}
7,0 40 834
oceny
7,0 10 1 40834
7,0 51
ocen krytyków
Palm Springs
powrót do forum filmu Palm Springs

Zabawny i mądry

ocenił(a) film na 9

Jak miło obejrzeć komedię, która nie tylko bawi, ale mówi coś mądrego o związkach międzyludzkich. Elementy sci-fi są tutaj jedynie wymówką do ukazania sposobów radzenia sobie z rutyną, przełamywania własnych destrukcyjnych nawyków i powtarzania wciąż tych samych błędów. Bohaterowie uczą się od siebie nawzajem i gdy jedno przestaje widzieć sens starania się o lepsze życie, druga strona pomaga zobaczyć inne możliwości i motywuje do zmiany. Poza tym film niesie ze sobą przyjemne przesłanie, że nawet codzienna rutyna może być rozwojowa, jeśli tylko dzielimy ją z ważnymi dla nas ludźmi. Dla starszych widzów humor może okazać się czasami zbyt wulgarny, ale mnie (31 lat) dostarczył wiele radochy.

ocenił(a) film na 8
wojciech_01

Dokładnie tak. Właśnie wyszedłem z kina. Mega poprawil mi nastroj. Jestem dekadę starszy ale dla mnie nie było nic wulgarnego. Sanberg na poziomie Brooklyn 99

ocenił(a) film na 8
wojciech_01

mam nadzieje że nie jest ze mną nie tak skoro nie dostrzegłam wulgarności ;-) bardzo przyjemny film. Jakby takie były wszystkie komedie romantyczne to mogłabym zacząć być ich fanką :-) role bardzo fajne, chociaż również Sanberga znam z Brooklyn 99 więc nie spodziewałam się po nim niczego innego

ocenił(a) film na 7
paolaz

Nie dostrzegłaś nic wulgarnego bo faktycznie nic takiego nie było co mogłoby zgorszyć widza ;).Po prostu fajna komedia na pełnym luzie.Idzie się pośmiać oglądając i rozluźnić na koniec dnia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones