PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618823}
6,5 114 183
oceny
6,5 10 1 114183
6,7 29
ocen krytyków
Pacific Rim
powrót do forum filmu Pacific Rim

Bomba!

ocenił(a) film na 8

Przecież to bardzo dobry film, rozumiem, ze nie każdy go polubił, ale uważać go za gniota? Fakt, może Autoboty z "Transformers" były pod względem wizualnym bardziej szczegółowo wygenerowane, ale w "PR" przynajmniej nie ma tego "haosu" podczas walk. Wszystko ładnie widać, a nie, że nie wiadomo, kto jest kto, gdzie co jest, itp. Nawet dialogi, rozmowy w cztery oczy i inne takie nie nudzą. Każdy, gdy o czymś mówi ma to sens. Nie są to po prostu zapychacze czasu. A poziom dialogów jak na ten typ filmu i tak jest wysoki. Bohaterów da się lubić. Nie obyło się także bez iście hollywoodzkich scen. Nie wymagajmy jednak zbytnej ambicji w filmie o robotach i potorach. I ta muzyka, według mnie idealna do tej produkcji. Nie oscarowa, ale muzyka ma pasować do filmu. Inaczej się go wtedy ogląda, tak samo jak inaczej się gra w grę z odpowiednim soundtrackiem. Zgadzajcie się lub nie, ale ja tam ten film polubiłem i polecam nawet ludziom, którzy nie są fanami walk gigantów!

ocenił(a) film na 7
Hokej1986

całkowicie popieram opinię powyżej

ocenił(a) film na 8
Hokej1986

Mi również film się spodobał. Był w kinach, ale posłuchałam opinii, że nie jest najlepszy i nie poszłam i teraz żałuję, bo zobaczyć te sceny walk na dużym ekranie... BAJKA! Niestety już nie zobaczę ;/ Moją uwagę zwrócił tym, że reklamowali go w tv i obejrzałam z ciekawości a tu proszę, dla mnie HIT! Bardzo ale to bardzo mi się podobał, fajna fabuła i bohaterowie szczególnie dwójka naukowców Newton i Herman, którzy dodawali tej produkcji humoru. Główni bohaterowie - R czasami był zbyt słodki, Mako polubiłam ją, była taka dziewczyńska i niedoświadczona, nieśmiała a Marszałek jak zawsze Idris Elba szacun. Mimo wszystko moje serce zdobył Max - pies Herculesa i jego syna! <3

Hokej1986

"haosu" ???

ocenił(a) film na 8
scee

Ups :D Mój błąd :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones