PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693851}

Pacific Rim: Rebelia

Pacific Rim: Uprising
5,6 31 446
ocen
5,6 10 1 31446
4,3 10
ocen krytyków
Pacific Rim: Rebelia
powrót do forum filmu Pacific Rim: Rebelia

Skoro od początku celem Kaiju było dotarcie do góry Fuji to jakim cudem nie udało im się to przez tyle lat zanim zostały zbudowane Jaegery i później jak ludzie przegrywali ? No i nie mogły się pojawiać gdzieś bliżej Japonii a nie w różnych miejscach na całym świecie ? A może należało wysłać więcej potworków na raz a nie tak po jednym ?

ocenił(a) film na 5
NewJoker

Portal był jeden, więc się pojawiały w jednym miejscu, problem w tym ze dość okrężna drogą szły do tej góry Fujii ;)

przemek_klaja

Najlepsze, że góra Fuji jest kilkadziesiąt kilometrów od oceanu, więc wystarczyło żeby obcy tam otworzyli portal i raczej nikt by nie zdążył powstrzymać Kaiju przed dotarciem do celu.

Ale generalnie cała ta koncepcja jest dla mnie bez sensu. Widać, że dodali ją na siłę w drugiej części. Przecież to się nie trzyma kupy, że ci obcy wysyłali wielkie stwory typowo przeznaczone do walki tylko po to żeby się wpakowały do wulkanu i posłużyły za odczynnik chemiczny.

ocenił(a) film na 5
NewJoker

To na siłę dało się uzasadnić. Obcy po tym jak ponieśli porażkę w 1 części wpadli na pomysł by użyć Kaiju jako bomby chemicznej, w części 2.

przemek_klaja

To by już miało zdecydowanie większy sens. Tylko, o ile dobrze pamiętam, w dwójce powiedzieli coś takiego, że to od początku chodziło o wrzucenie Kaiju do wulkanu. Ale może źle zapamiętałem, poprawcie mnie jeśli się mylę.

ocenił(a) film na 5
NewJoker

Dobrze pamiętasz, tak było. Cały pomysł z tym wulkanem, wygląda na siłą wciśnięty do filmu.

przemek_klaja

Dokładnie, to jeden z tych zwrotów akcji dodanych na siłę. Sequele niestety to do siebie mają ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones