PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641368}
5,7 6,0 tys. ocen
5,7 10 1 5954
3,0 5 krytyków
Ostatnie piętro
powrót do forum filmu Ostatnie piętro

Na końcu sbecki sługus pierd... niby kumpel z wojska pana kapitana zastrzelił go jak psa.Jeśli wchodzisz między wrony musisz nauczyć się tym wrońskim językiem posługiwać!Nie musisz myśleć jak oni bo swój rozum masz jednak jeśli nie masz innego pomysłu na życie a na głowie rodzinę powinieneś być człowiekiem mądrym.Słuchać ,za dużo nie komentować bo wszędzie w posowieckiej Polsce obecnie ściany mają uszy!Uszy tajnych agentów i ich partyjnych dygnitarzy,kolesiów którzy za pieniądze są w stanie własną rodzinę zabić!Grupa trzymająca władzę ma się dobrze.Ostatnie wyniki wyborcze są tego dowodem.Pełno ich nawet pod stołami.To akurat wyszło Polsce na dobre bo Polacy zobaczyli jalich PO-lityków mamy a ONI dalej robią swoje,robią w konia wyborów i śmieją się nam w twarz.Dlatego na wyborach ostatnio nie byłem.Nie chcę wiedzieć na kogo"oddałem" swój głos i czy udało mi się nie pomylić.Aha...Część Polaków to durnie albo po prostu hipokryci z rodzin partii rządzących.Oby się wam działo...

wilkrobert132

I dodam jeszcze niewierność żony.Chłop o wszystkim wiedział.O machlojkach w wojsku o żonie ,którą bardzo kochał i ufał.Stracił wszystko i nie umiał się podnieść .Nie każdy z nas by zdołał.Cześć pamięci polskicm patriotom,którzy zginęli z rąk państwa totalirnego oraz z rąk niewiernych kobiet...Amen.

ocenił(a) film na 7
wilkrobert132

Jak spoilerujesz to ostrzeż

wilkrobert132

Patriota? Chłopu po prostu odbiło. Nie musisz też zapodawać swojej spiskowej teorii politycznej. Masz dowody na fałszerstwo to je pokaż. Jezeli nie to uważaj żebyś nie skończył tak jak główny bohater tego filmu.