PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735683}
7,6 130 423
oceny
7,6 10 1 130423
8,3 50
ocen krytyków
Ostatnia rodzina
powrót do forum filmu Ostatnia rodzina

POstac Tomasza wspaniala parodia przez Ogrodnika , dzieki temu dostalismy najlepsza postac komediowa ostatnich lat :)

ocenił(a) film na 7
Szybszy

Ja takze na HBO obejrzalem...Czytalem ksiazke Grzebalkowskiej i z niej nie wynika ze Tomek byl chory psychicznie, ale wlasnie w taki sposob zagral go ten nieszczesny Ogrodnik....chlop nie powinien grac takich rol bo tylko zepsul caly film
a tak na marginesie to mozna bylo zrobic lepiej ten film....bardzo malo postaci, tak jakby Tomek nie mial w ogole przyjaciol a przeciez polowa ksiazki to relacje Tomka z innymi ludzmi przez co ksiazka mi sie strasznie podobala....praktycznie 70 % filmu to mieszkanie Beksinskich i tyko relacje miedzy nimi...no w sumie to nawet tytul wskazuje ze tak mialo byc ale jednak zawiodlem sie

monaker

Idac za twoim tropem to ja rownie dobrze moge stwierdzic ze ty jestes chory psychiczmie. Jedyna warta ksiazka o Beksinskich to Tomek BEksinski Portret Prawdziwy Wieslawa Weissa, tam glownie dziesiatki ludzi ktorzy go znali wypowiadaja sie o nim. Grzebalkowska ma blade pojecie kim byl Tomasz Beksinski, przedstawia swoje wizje Tomasza i jego Ojcaw jej ksiazce Tomek jest takim samym idiota to entej pottegi.Kobieta wogole nie czuje jaka osobistoscia byl Beksa. A byl dla setek tysiecy Bogiem radia.CZy ktos byl chory czy nie to tylko lekarz mogl stwierdzic nie my.Co ma wspolnego choroba psychiczna z tym co ogladamy w filmie ? Tomasz byl przeciwienstwem tego malpiszona. BYl opanowana, spokojna wyciszona i niezwykle inteligentna postacia w zyciu. Nie pszczal nie skomlal , jego glos byl kultowy, nie da sie tego opisac, kto nie odbieral na jego falach i nie zyl w tamtym innym swiecie.

Szybszy

Tobie sie stary cos pomylilo to Ogrodnik jest chory psychicznie a nie Tomasz. PO za tym film jest wizja rezysera, z rodzina BEksinskich nie ma nic wspolnego.To Ogrodnik gra psychola w kazdej scenie , Tomek byl przeciwienstwem.nawet sceny prawdziwe z archiwum domowego zostaly zmienione na niekorzysc Tomasza, w scenach tych Ogrodnik wpada do domu, jeczy skomle, trzesie sie jak narkoman:) .

Szybszy

Ojciec TOmasza tez zachowywal sie zupelnie inaczej.

Szybszy

o rany dozylem czasow ze musze tlumaczyc oczywisyte rzeczy lopatologicznie:)

ocenił(a) film na 7
Szybszy

Jakbys przeczytal moja wypowiedz uwaznie, tobys sie tak nie unosil.

monaker

sam sobie wystawils swiadectwo oceniajac to gowno nie majace nic wspolnego z rodzin Beksinskich, procz kilku faktow na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones