PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508796}

Ostatnia piosenka

The Last Song
7,1 105 tys. ocen
7,1 10 1 104507
4,9 7 krytyków
Ostatnia piosenka
powrót do forum filmu Ostatnia piosenka

To naprawde...

ocenił(a) film na 8

...bradzo dobry melodramat.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Zgadzam się mi sie bardzo podobał.

ocenił(a) film na 7
Aselka

Tak, film dobry, chociaż nie aż tak bardzo wzruszający jak myślałam. Posiada świetną przestrogę dla "zbuntowanych nastolateczek" które myślą że są najmądrzejsze na świecie i mają gdzieś swoich rodziców. Minusem filmu jest główna bohaterka której głos i śmiech były nie do zniesienia, mogłaby wreszcie połknąć tą kluchę którą ma w gardle...

ocenił(a) film na 9
jatuginemamo

mi ona nie przeszkadzała dobrze grała jak dla mnie tylko mogli ja jakoś ładniej uczesac i tak zrobić ładniej :)

ocenił(a) film na 4
Aselka

gdyby zrobili "ładniej", to wyszłaby różowa, plastikowa produkcja, a nie melodramat, który ma nas poruszyć. ;)

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Cyrus zaskakująco dała radę, według mnie pasowała do tej roli. Oczywiście były drewniane momenty, lecz najbardziej irytują dość naiwne sceny. Film rozbujał się w drugiej połowie, pierwsza zapowiadała totalnie denną historię miłosną. Nie zachwycił, a śmierć ojca głównej bohaterki jakoś uratowała tę produkcję.

ocenił(a) film na 4
Karpin

to nawet nie jest połowa niestety. według mnie historia miłosna pozostała denną do samego końca, ale wątek choroby ojca - niestety rozwinięty dopiero pod koniec - jakoś ściskał za gardło... Szkoda, bo naprawdę wrażenie, jakby oglądało się dwa różne filmy.
Zgadzam się z Tobą także co do Miley - bywało drewniano i głupio. Zwłaszcza nie mogłam znieść tego wyrazu na jej twarzy, gdy tak marszczyła brwi, nadymała policzki (przynajmniej efekt był właśnie taki)... Ale pasowała do tej roli.