PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508796}

Ostatnia piosenka

The Last Song
7,1 105 tys. ocen
7,1 10 1 104507
4,9 7 krytyków
Ostatnia piosenka
powrót do forum filmu Ostatnia piosenka

To takie denerwujące, że ludzie patrzą na Miley tylko przez pryzmat Hanny Montany. Po obejrzeniu "Ostatniej piosenki" mogę stwierdzić, że jest bardzo utalentowaną aktorką. Oceniacie ją na podstawie scenariusza serialu. Za to jaki jest powinno się chyba winić scenarzystów, nie aktorów.
Dla mnie ten film był naprawdę, naprawdę dobry. Podobnie jak gra Miley. Pod koniec nawet wzruszył... no i jeszcze plus za ścieżkę dźwiękową.
Kompletnie nie rozumiem nominacji do Złotej Maliny... chociaż odkąd dostała ją Sandra Bullock już chyba wiemy jakie ma znaczenie...

użytkownik usunięty
P_Halliwell

Rzeczywiście, gra lepiej niż w "Hannie Montanie", ale czy jest taką dobrą aktorką to nie wiem....Moim zdaniem jest lepszą wokalistką :) Co do filmu, to jest niezły....momentami trochę nudnawy był, ale tak ogólnie to nawet fajny :)

ocenił(a) film na 10

mi tam też się on podobał ,chociaż też nie przepadam za miley . Ale moim zdaniem film jest super nawet z nią. Bo dobrze gra.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
burok95

Ja do Miley nic nie mam, tylko twierdzę, że nie jest najlepszą aktorką, ale śpiewanie jej całkiem dobrze wychodzi. :D Trzeba jednak przyznać, że trochę się poprawiła od "Hanny Montany", może jeszcze kiedyś będzie dobrą aktorką, ale na razie nie jest. ^^

ocenił(a) film na 7

Ma czas, niech robi postępy.. Może nie długo jeszcze bardziej zaskoczy . ;)

ocenił(a) film na 8

No zgadzam się z wami, trzeba myśleć pozytywnie a nie bardzo pesymistycznie ;)

użytkownik usunięty
parradox12

Myślę pozytywnie :D Wierzę, że kiedyś może będzie dobrą aktorką, ale na razie nią nie jest :D Hehe :)

ocenił(a) film na 8
P_Halliwell

Moim zdaniem nie jest rewelacyjna i dużo jej jeszcz brakuje jeśli chodzi o aktorstwo ale nie można powiedziec o niej że nie potrafi grać... A jeśli chodzi o film to bardzo mi sie podobał, fajna fabuła, ścieżka dźwiękowa super... Naprawdę film warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 1
P_Halliwell

nie widziałam hany montany.
ale w "ostatniej pioscnce" miley gra gorzej niż fatalnie.
książkę czytało się ciekawie, a tutaj miley oślepia swoim beztalenciem.

ocenił(a) film na 8
weronkaka

Oceniłaś film na 1 tylko pod kątem, że Miley zagrała tam nie najlepiej, ciekawy tok myślenia, nie wiedziałem, że w filmie 1 osoba psuje film aż tak, że trzeba go ocenić na 1. Rozumiem, nie zagrała za dobrze ale na pewno lepiej niż w swoim głupim serialu więc nawet oceniając HM na 1/10 to dawanie temu filmowi nawet za samą fabułę, poświęcenie i wykonanie powinien zasługiwać na więcej, ale dobra to twoje zdanie choć trochę dziwne ale ok. Ja np. oglądałem różne śmiecie ale im nawet nie dałem 1/10 bo uważam, że każdy film nawet ten najgłupszy czy nieciekawy zasługuje na odrobinę szacunku, albowiem w każdy taki film weszło kupę kasy a aktorzy w jakiś sposób starali się aby film wyszedł na poziomie. Tak więc rozumiem, że jesteś pseudo krytykiem filmowym, któremu 1 osoba psuje tak bardzo film, że masz powód aby postawić mu 1 ;]

ocenił(a) film na 1
parradox12

to, że w jakiś film wpakowano kupę kasy- wcale nie oznacza, że należy mu się za to niewiadomo jak pozytwyna ocena.
i tak, uważam, że jedna osoba jest w stanie zepsuć cały film.
zwlaszcza- jak w ostatniej piosence chodzi o ronnie- zwłaszcza, po lekturze tej książki.

ocenił(a) film na 8
weronkaka

No to masz dość pesymistyczny pogląd na filmy ;p

ocenił(a) film na 1
parradox12

hm, nie pesymistyczny. bardziej realistyczny.

ocenił(a) film na 8
weronkaka

Gdyby był on realistyczny to byś wyciągnęła pozytywne aspekty z tego ale dobra ... ;P

ocenił(a) film na 1
parradox12

pozytywne aspekty z braku talentu u miley?

ocenił(a) film na 8
weronkaka

Nie patrzę teraz po kątem Miley tylko ogólnie.

weronkaka

Możesz rozwinąć swoją myśl? Czemu gra fatalnie? Czego ci w jej grze brakuje i jakie dostrzegasz błędy? Widziałem tzw. sławne i nagradzane aktorki grające o wiele gorzej. Moim zdaniem dziewczynka poradziła sobie z tą rolą dobrze. Czego można zresztą można oczekiwać po takim filmie. Ot, prosta historia o pierwszym uczuciu, umierającym ojcu i, jak to bywa w amerykańskim filmie, budowaniu więzi rodzinnych.

ocenił(a) film na 10
broza

Jeżeli chodzi o ten film nie wiem dlaczego mówisz że : " prosta historia o pierwszym uczuciu, umierającym ojcu i, jak to bywa w amerykańskim filmie, budowaniu więzi rodzinnych. " Jeżeli film powstał na podstawie książki . :/

ocenił(a) film na 7
P_Halliwell

Naprawdę miła niespodzianka. : )
Spodziewałam się jakiegoś szmirowatego melodramaciku typu "och", "ach". Widać pomyliłam się.
Miley Cyrus też zagrała przyzwoicie. Macie rację, "Hannah Montana" to była totalna żenada, ale w tym filmie pokazała, że jednak jeszcze grać potrafi. Pasowała do niej ta rola.
Koniec filmu był wzruszający nawet jak dla mnie.
+ za to, że CAŁY film nie był tylko o związku z Willem i za bardzo dobrą muzykę.
Sam pomysł na film jest bardzo fajny. Daję 7/10.

P_Halliwell

Ja uważam, że dobrze zagrała, ale momentami wypadała trochę sztucznie. Gdyby nie to dałabym 10 :-)

DagnaMara

Aha film świetny. Uwielbiam ekranizacje książek Nicholasa Sparksa. Muszę dorwać tą książkę :-) Jak tylko uzbieram trochę kaski - kupuję :-)

P_Halliwell

Film genialny daje 10 na 10 . Przez drugą połowę filmu nie umiałem powstrzymać się od płaczu . Nie postrzegam Miley przez pryz,at Hanny Montany bo sam lubię tan serial , a myślę że własnie dzięki temu serialowi może grać w takich produkcjach jak "Otatnia piosenka" .

użytkownik usunięty
Nightforce

Ja się zgadzam. Ryczałam jak bóbr. Film był świetny moim zdaniem, ale o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 8

Szczerze mówiąc uważam,że film jest bardzo dobrze zrealizowany. Wydaje mi się,że jest to najlepiej zekranizowana książka Sparksa z tych co czytałam (Noce w Rodanthe, Szkoła uczuć). Oddaje on jak najwięcej z książki. Co do Miley, uważam,że pasuje do roli Ronie. Choc, naprawdę nie jestem jej fanką, jest mi obojętna to mogę stwierdzić,że tutaj mogłam z przyjemnością na nią popatrzeć i nie zepsuć sobie wyobrażenia o całym filmie. Bardziej irytowała mnie rola Willa. Nie wiem czemu, bo w sumie aktor nie zagrał źle.

użytkownik usunięty
Montana69

Miley pasuje do roli Ronnie, bo Sparks napisał tę książkę specjalnie dla niej - żeby mogła zagrać Veronicę w ekranizacji.