PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841458}

Ostatnia nocka

The Last Shift
5,1 688
ocen
5,1 10 1 688
Ostatnia nocka
powrót do forum filmu Ostatnia nocka

Ameryka poza skrajnościami

użytkownik usunięty

Jest tu wszystko: echo podziałów rasowych, bilans nudnego życia, bylejakość relacji rodzinnych, bezduszność systemu administracyjnego, zmagania z przymusem ekonomicznym, ale też odrobina nadziei i dobrej woli. Bohaterów ukazano bez uprzedzeń i upiększeń. Niby wszyscy dobrze wiemy, że poza artystami, rekinami biznesu, tudzież gangsterami, amerykańską rzeczywistość tworzą tacy ludzie, jak Jevon i Stanley, ale podobni bohaterowie rzadko przebijają się do wyobraźni widzów. Zapewne chodzenie do kina, by oglądać szarość codzienności to zajęcie niszowe. Gdy już zmęczą strzelaniny, romanse tarzających się w pieniądzach celebrytów i błazenady superbohaterów, warto posłuchać prostych opowieści zwykłych obywateli – mają swój urok i sens.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wowsa

wypowiedź na tak żenującym poziomie wprost zachęca żeby jednak dać filmowi szansę!

coperfield_david

Żenujące misiu kolorowy to jest nadanie sobie takiego nicku... :D

wowsa

A mogę swój zamienić na Kaczyńska Dziewica, czy też ci się nie będzie podobał?

wowsa

obejrzę tylko dlatego, że widzę, że plebsowi film się nie podoba :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
milena_9

Nie rusza cię to, ale mojego posta zgłosiłaś i sama walisz wyzwiskami i jadem, do tego ładna gama pogardliwych określeń na Afroamerykanów :D Co za hipokryzja i zakłamanie :D Pięknie przedstawiłaś swoje prawdziwe ja, brawo :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
milena_9

Tak się tłumacz hipokrytko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones