PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108937}

Ostatni raz

Shooters
5,9 270
ocen
5,9 10 1 270
Ostatni raz
powrót do forum filmu Ostatni raz

"Shooters" to kolejna brytyjska opowieść gangsterska. Od filmów Ritchiego różni się przede wszystkim tempem. Film Durforta i Teague'a jest o wiele spokojniejszy, nie ma tak ostrego montażu, choć tu i ówdzie próbują trochę udziwnić obraz. Ich film jest tani, prosty i wygląda jak kawałek brzydkiego, zupełnie nieciekawego życia. Historia jest bardzo prosta: jest dwóch przyjaciół z dzieciństwa, jeden to ćpun i handlarz narkotykami i bronią, drugi właśnie wyszedł z więzienia. Prawie natychmiast wpadają w ciemne interesy przerastające ich możliwości, do tego okazuje się, że ich przyjaźń zostaje wystawiona na najcięższą próbę. Czy lojalność może przetrwać w świecie bezwzględnego, nielegalnego biznesu?
"Shooters" to film ponury, twardy, lecz niestety nazbyt typowy i przewidywalny. Ogląda się to nawet nieźle (spodziewałem się czegoś gorszego), jednak braki fabularne są aż nadto jaskrawe.

torne

zawiodłem sie na tym filmie spodziewałem się czegoś o wiele lepszego a ten film jest poprostu przecietny i bardzo nudny...dopiero koncówka wprowadza roche ożywienia w schematyczną akcje...

torne

Co za nudna chała. Na AXN często mozna to obejrzeć. Szkoda czasu.

banshee11

Film rzeczywiscie nie jest z tych porywajacych, choc atutem moze byc tu gra coraz bardziej popularnego juz dzisiaj Gerarda Butlera

Donya

Zaraz, zaraz... Ten żółty ręcznik... Ten tatuaż na klacie... Mon Dieu, oh la la, przecie ja to dzieło kiedyś oglądałam, tyle że najwyraźniej wyparłam z pamięci. Wszystko oprócz Butlera w ręczniku :D

EineHexe

i dla widoku Gerry'ego w reczniku obejrze ten film, uwielbiam Ritchie'go i jego filmy, pewnie sie nie zachwyce tym okazem, ale coz, wszystkiego warto probowac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones