PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724378}

Ostatni król

Birkebeinerne
5,8 903
oceny
5,8 10 1 903
Ostatni król
powrót do forum filmu Ostatni król

serio?

ocenił(a) film na 2

Żałosny film. Fabuła wymyślana na siłę. Niby XIII w a część ludzi biega w zbrojach i hełmach z XV .do tego niektórzy noszą rękawice rzeźnickie kolcze... a jak zobaczyłem, że ogień rozpalają współczesnym krzesiwem magnezowym to ręce mi opadły... Ładne są ujęcia tylko, ładna sceneria. Ale stroje i fabuła to jakiś żart. stroje oraz uzbrojenie szczególnie. Nie mogłem patrzeć jak noszą na gołą skórę czepce kolcze i kolczugi mają założone na zwykłe tuniki, które wiszą na nich. do tego cale poszarpane z ubytkami. niektóre to jakieś bezrękawniki porobione z nich...na niehistoryczne stroje "dobrej strony konfliktu" jeszcze można patrzeć bo są dosyć ładne, ale "tych złych" to sąt wręcz komiczne.

bero320

drobiazgi

bero320

Czepiasz się pierdół, takie błędy są w większości dzisiejszym filmów.

bero320

Równie dobrze ja mógłbym dać Powrotowi do Przyszłości 2 bo jest fabuła wymyślona na siłę (bo jest).

ocenił(a) film na 4
bero320

ma chlop racje. jak sie robi film oparty na faktach ala historyczny to dobrze by bylo zeby on taki byl. pierwsze sceny batalistyczne to juz byla zenada. a poza tym ...son ...son i kurcze smiac mi sie chcialo zamiast zaglebiac w film ;)

ocenił(a) film na 6
bero320

Ty tak serio? ;) fajnie, że się chciałeś pochwalić znajomością rzeźnickich rękawic... ;) ta "wiedza" zapewne się mocno w życiu przydaje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones