PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=352678}

Oblężona twierdza

La Citadelle assiégée
7,6 48  ocen
7,6 10 1 48
Oblężona twierdza
powrót do forum filmu Oblężona twierdza

Ten film to dla mnie miłe zaskoczenie. Jest jedyny w swoim rodzaju. Aż niewiarygodne, że autorom udało się trafić z kamerą na tak wyjątkowy splot okoliczności... kopiec termitów uszkodzony przez upadające drzewo i w niedługim czasie oblężony przez morderczą armię czarnych mrówek. A to wszystko doprawione trafnym komentarzem narratora który relacjonuje momentami niczym korespondent wojenny. Gdyby jeszcze dodać do tego soundtrack na miarę Władcy Pierścieni: Dwie Wieże to było by to dla mnie arcydzieło. Cóż, ale i tak jest niczego sobie ;) POLECAM!

revolver

Jeden z lepszych dokumektów jakie widziałem. Gorąco polecam.

ocenił(a) film na 9
revolver

Widziałem kilka dni temu zupełnym przypadkiem. Po prostu świetny! Zdjęcia, narracja i muzyka. Dawno nie oglądałem tak dobrego dokumentu. Zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 8
Prophet17

Zgadzam się z Wami - film jest niesamowity, w życiu nie pomyślałbym, że dokument może mieć w sobie tyle artyzmu, napięcia i tak bardzo pociągać widza. Naprawdę czułem się jak na seansie doborowego kina science-fiction!

ocenił(a) film na 8
revolver

Ten film, to nie doskonaly splot zbiegow okolicznosci, po czesci jest to rezyseria i inscenizacja, w warunkach zaadaptowanych do nakrecania tych wspanialych ujec, ale i tak robi wrazenie.