PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794645}

Obecność 3: Na rozkaz diabła

The Conjuring: The Devil Made Me Do It
6,2 35 826
ocen
6,2 10 1 35826
5,5 11
ocen krytyków
Obecność 3: Na rozkaz diabła
powrót do forum filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła

Że to wszystko jest na faktach, to też będzie na faktach, tyle w realnym temacie...

AlexRener

na jakich faktach, dwuch kuglarzy dorabia sie na guslach posilkujac sie co rusz ksiazka innej oszustki dla ktorej jest to rowniez szansa wreszcie na wylansowanie sie do tego ordynarnie klamia ze rozwiazali rzekomy problem. takie to fakty jak archiwum x :)

magda_pik1990

Niestety kochana. Zjawiska paranormalne istnieją naprawdę I bez nich nic by nie było i ty dobrze wiesz o tym. I nie kuglarzy tylko badaczy prawdziwych. Takie same są to fakty jak program Jak to jest zrobione. :) widzisz jak cię pięknie załatwiłem

magda_pik1990

I nie gusłach tylko faktach kochana bo duchy, kryptydy, paranormalia są faktem jakbyś chciała wiedzieć;))) :)))

magda_pik1990

To więc tyle w temacie

AlexRener

zyj dalej w swoim swiecie fantazji i zwieksz dawke lekow bo chyba nie dzialaja

magda_pik1990

NIE żyje w świecie fantazji. Tylko rzeczywistości jak jest. Pozdrawiam

magda_pik1990

A leki biorę Pani Magdo na nerwicę natręctw, zaburzenia schizotypowe i przebytą depresję więc aluzja niezamierzenie trafna :) dobrego dnia. Smacznego obiadu pzdr

AlexRener

depresji sie nigdy nie przebywa, depresje ma sie do konca zycia, cos o tym wiem ;), takze wybacz za ten niesmaczny zart, z obiadem Ty z kolei trafiles bo wlasnie skonczylem i rzeczywiscie smaczny, pozdr rowniez

magda_pik1990

Dziekuje wzajemnie

AlexRener

LOL foliarz. masz jakiejś dowody na istnienie tych zjawisk :) . czy to tylko twoje zreligiocenie.

helmutzberezny

Foliarz z ciebie. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było ani nigdy nie powstało włącznie z Tobą :)

AlexRener

Znowu obaliłem wszystkie argumenty Eskim0sa96 i wszystko w co on wierzy. Zwycięstwo jest ucztą dla mnie. Ghosts, cryptids, paranormals, REIMCARNATION is real Mr Eskimos. Your done. Jesteś skończony. Koniec końców udało m się wygrać a Ty przegrałeś. Dobranoc :DDDDDDDDD Po śmierci się dowiesz mysiu pysiu. Póki co dopełnij swoich myśli "S" samobójczych żeby przekonać się m, że ZNOWU miałem rację. Papatki pseodnaukowcu, foliarzu i trollu =))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 6
AlexRener

duchów nie ma

TyrionLanister

Duchy są

TyrionLanister

Duchy są, zjawiska paranormalne istnieją. Przykro mi. Z tego względu ponieważ śmierć nie jest końcem. Przykro mi, że całkowicie zburzyłem twój światopogląd ale niestety życie po śmierci istnieje, dusza czy tego chcemy czy nie. Nawet się nie kłóć bo to tylko Twoje zdanie, opinia, pogląd a nie niezależny fakt tyle w temacie brak dowodu nie znaczy, że czegoś nie ma, że jakaś hipoteza jest nieprawdziwa itd. Duchy są fizycznie, istnieją, duchy SOM. Pozdrawiam. Uwierz w ducha - Patrick Swayze to rzeczywistość nie fikcja. Miłego Pozdrawiam ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones