PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010007}

Obcy: Romulus

Alien: Romulus
6,5 21 tys. ocen
6,5 10 1 20883
6,3 34 krytyków
Obcy: Romulus
powrót do forum filmu Obcy: Romulus

Wyszła z tego jakaś parodia Obcego.
Młodzi zagrali wersję dla obecnej młodzieży, która dla achów i wowów potrzebuje już tak nie dużo.
Film po całości słaby.
Nie wiem, czy kiedyś chciało się zrobić coś dobrego i to wychodziło...a dzisiaj się nie chce, czy po prostu nie wychodzi.

ocenił(a) film na 5
cyngiel_

Dla mnie to taki trend jakiś,by robić kino typowo pod małolatów(bo teraz moda na oglądanie,Netflix itp)bysie im przypodobac i to nie chodzi tylko o tą serię,nowy Twisters to samo ale to można mnozyc przykłady,

aronn

Wydaje mi się, że kiedyś robiło się po prostu mniej filmów (chociaż to chyba nie do końca tak było) i może były te scenariusze lepsze, na pewno lepiej grali aktorzy, byli lepiej dobrani.
 Nie wiem z czego to wynika, ale obecnie to seriale mają jakoś lepiej dobrane postacie, lepiej zagrane...
Ale to jest tak, że kiedyś potrafiono zrobić dobrą grę zawierającą się na płycie 700 MB czy tam 4,7 GB a to wymagało kupę inwencji, zaangażowania.
Teraz wszystko robi się z marszu, jest wiele udogodnień, ale coraz mniej inwencji, świeżości.
No nie da się porównać takiego pierwszego Obcego czy tam następnych z tym ostatnim.
Tam postacie były tak przedstawione, że jak jakaś ginęła to było jej szkoda, teraz w ogóle nic takiego się nie odczuwa, bo są źle zagrane i źle napisane role.
Powierzchowne wszystko, takie bez wyrazu.

ocenił(a) film na 5
cyngiel_

Tylko się dziwię ze VI którzy trzymaja nad tym piecze nie doszli to tych samych konkluzji.