PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723477}
6,4 17 992
oceny
6,4 10 1 17992
5,5 17
ocen krytyków
Obce niebo
powrót do forum filmu Obce niebo

Film niewątpliwie ma potencjał, niemniej parę elementów filmu go marnuje - jeden z nich to zdjęcia: niedopracowane obrazki, ciasne kadry, zbyt ciemne ujęcia.
Oczy bolą i nic nie rekompensuje braku szwedzkich krajobrazów czy niedokładnego pokazania otoczenia bohaterów. Szkoda, wielka szkoda.

ocenił(a) film na 7
lamia_2

O Boże, a myślałam, że to ja mam coś z oczami i tylko mi się tak wydaje;-) Popieram w 100%, też mrużyłam oczy, bo ciemnią, szarością i mrokiem biło z ekranu przez cały seans praktycznie. Poza tym fokusowanie kamery na postać na pierwszym planie przy pozostawionym "rozmazanym" tle (piszę to jako laik i nie znam fachowych nazw) potęguje ten wizualny dyskomfort.
Ale film sam w sobie całkiem przyzwoity.

lamia_2

Obrazy były w niektórych momentach rozmazane i ciężko było dostrzec co znajduje się w tle. Ten efekt był na pewno celowy, ale przez to, że często powtarzali te rozmazania to obraz nie był wyraźny, ale pomimo tego film mi się bardzo podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones