PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813627}
6,8 12 950
ocen
6,8 10 1 12950
O psie, który wrócił do domu
powrót do forum filmu O psie, który wrócił do domu

Czemu nikt nie ostrzega że tam występuję wątek gejowski. To jest jakieś nieporozumienie .

ocenił(a) film na 6
pawelekkielce

Tolerancja ?

ocenił(a) film na 1
KonradeQ

Jaka Tolerancja może ktoś nie ma zamiaru pokazywać tego rodzaju rzeczy swojemu dziecku w tym wieku . Ostrzeżenie powinno być .

pawelekkielce

W sumie to nic złego pokazywać dziecku takie rzeczy mimo wszystko.

ocenił(a) film na 10
pawelekkielce

dziecko się nie tego nie domyśli

ocenił(a) film na 6
pawelekkielce

A może ktoś ma zamiar pokazać swojemu dziecku "tego rodzaju rzeczy", zanim nabierze niepotrzebnych uprzedzeń? Rozumiem, że lepsze jest wulgarne wypowiadanie się przy dzieciach o gejach (skądś te uprzedzenia i "żarciki" się biorą), wtedy to jest OK i wtedy broń boże to nie jest seksualizacja...

ocenił(a) film na 9
pawelekkielce

Przecież nic tam takiego nie robili. Co co się rzucasz

ocenił(a) film na 8
jrock

Kolega się o nic nie 'rzuca', tylko porusza wątek -Oboje macie rację, chyba.
To już bardzo głęboko trzeba zasięgnąć w historii, by zrozumieć prawdę...
...jeśli w ogóle jest to możliwe ;)

ocenił(a) film na 5
pawelekkielce

Bez przesady, tyle było widać, że równie dobrze mogli to być bracia, współlokatorzy czy ktokolwiek.
Nie uratujesz swojego dziecka przed tym, że w czasach jego dorosłości pary homo będą już 'chlebem powszednim' i ich wspólne zamieszkiwanie nie będzie nikogo szokować.

ocenił(a) film na 4
pawelekkielce

Jak najbardziej się zgadzam z Panem, który zaczął wątek. Nie ma tu żadnej przesady. Niestety, zamiast pokazywać dzieciom wartości tj. rodzina, propaguje się na siłę coś innego. Do tolerancji należy dorosnąć. Ja również jestem zatrwożona takim motywem w filmie familijnym.

klaudic0903

Z jednym się zgadzam do tolerancji trzeba dorosnąć :)

klaudic0903

Rodzina, kościół i sukienkowy zboczek wsród dzieci. Zarąbisty temat poruszyliście, a wszystko przez niewinnego psiaka. Pachnie ciemnogrodem. Jeżeli jest dwóch facetów to LGBT, a jeśli dwóch sukienkowych to wiara. W głowę się stuknijcie

ocenił(a) film na 4
tomwos

Mam wrażenie, że ktoś ma tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem (aj, co za ciemnogród panuje!). Nie rozumiem, w jakim celu "tomwos" porusza problemy Kościoła. Ale generalnie jeżeli to całe LGBT woli promowanie w takowy sposób i nie przeszkadza im nabijanie się kilkuletnich dzieci z "pedałów" to cóż proszę... w końcu nie ze mnie mają ubaw po pachy ;D

ocenił(a) film na 6
klaudic0903

W sumie nigdy nie przyszło mi do głowy, że te biedne niewinne dzieci mogą sobie coś o nas pomyśleć. Może powinienem z mężem wychodzić z domu w półgodzinnych odstępach, a może w ogóle żyć na dwóch krańcach miasta? Bo jeszcze jakieś dziecko dowie się, że geje mają ręce, nogi i chodzą do pracy...

pawelekkielce

Jaki wątek gejowski? I czy w 100% jesteś pewien/pewna, że Twoje dziecko, oglądając film o przygodach uroczej "suki", zwróci na to uwagę? Porażka.

ocenił(a) film na 9
juustysiaa_moo

Też sądzę że dziecko na to uwagi nie zwróci.. Szczególnie jeśli nie jest ,,wtajemniczone" w sprawy miłosne.
Mój 5-latek zwrócił uwagę na to, ponieważ miłość to ostatnio jego ulubiony wątek

ocenił(a) film na 4
LucyStan95

Porażka. To jakże jesteście Państwo w błędzie. Na filmy familijne nie chodzą tylko pięciolatkowie... o dziwo grupa dziesięciolatków to już zauważa. Szanuję wszystkich ludzi bez względu na orientację, ale nie jestem w stanie zaakceptować tego aplauzu dla ukazywania wypaczonych "rodzin". Mimo wszystko rodziny patchworkowe i homoseksualne nie są dla mnie przyszłością świata. To nie jest norma, którą powinniśmy wdrażać w życie i wpajać dzieciom od najmłodszych lat.

klaudic0903

Sama jesteś wypaczona pisząc takie brednie i powielając stereotypy. O samotnej matce z dzieckiem lub dziadku wychowującym wnuczka też powiesz, że są spaczeni?!

użytkownik usunięty
pawelekkielce

Czy nawet w takim filmie musi byc to badziewie gejowskie
nie mozna pokazac normalnej zdrowej rodziny kobieta meczyzna ??

ocenił(a) film na 3

Słuszna uwaga.

ocenił(a) film na 4

Niestety, a do tego (o zgrozo!) ileż zwolenników ma ten wątek...

Bo rodzina to nie tylko mężczyzna i kobieta. Panowie z filmu bardzo przyjemni i o dobrym sercu, więc o co robić aferę? Świat idzie do przodu, pogódźcie się z tym ;)

ocenił(a) film na 4
pawelekkielce

Ten wątek to czysty element propagandowy, daję minusa.

ocenił(a) film na 7
pawelekkielce

Do Panów: pawelekkielce , Leszy2, Bokciu, mackiki i klaudic0903

A dlaczego nie może spotkać dwóch mężczyzn? Przecież dwoje, i więcej osobników płci jednej, to watek w niejednej bajce.
Bolek i Lolek - zawsze razem
Żwirek i Muchomorek, o zgrozo, spali w jednym łóżeczku! ;)
Wioska Smerfów - same chłopaki ( Laluś ewidentnie gej ;) ) + jedna Smerfetka, ulubienica Papy Smerfa ;)
Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków. No cóż .....
Kubuś Puchatek miał samych kolegów z Krzysiem na czele. No i Kangurzyca, która miała dziecko nie wiadomo z kim ....
Mały Książe zakochał się w róży - pachnie dewiacją ;)
Kopciuszek - Książe, fetyszysta stóp
itp. itd. etc.

Jeśli będziecie na wszystko patrzeć, przez pryzmat swoich fobii, to zawsze i wszędzie cos a moralnego znajdziecie. Myślę, ze Wasze dzieci nie powinny oglądać żadnych bajek. Nie powinny nic oglądać. Nie powinny wychodzić na dwór, chodzić do szkoły. Nauczone w domu nienawiści dla inności, będą ja wszędzie widzieć.


pawelekkielce

W książce ten wątek był jeszcze bardziej rozbudowany (od razu uprzedzam: autor żonaty hetero), ale widocznie twórcy przestraszyli się takich oszołomów i skrócili go do minimum! Ale skoro analfabeci nie czytają książek i wolą tkwić w ciemnogrodzie, to nie dziwię się, że ich żółć zalewa. Nic, tylko współczuć, bo dyskusja z fanatykami zawsze była bezcelowa...

ocenił(a) film na 1
pawelekkielce

Tym bardziej że sam wątek był wprowadzony na potrzeby oswojenia / ocieplenia wizerunku pary homoseksualnej. Oto jest opiekuńcza para w kontrze do pana co to porzuca psa, uśmiechnięta, opiekuńcza, troskliwa para gejów w kontrze do starego, bez uczuć, wrednego dziada. Przy takiej indoktrynacji, szczególnie najmłodszych powinno się ostrzegać.

hsw4

Było trzeba najpierw książkę przeczytać, a potem mieć pretensje do ekranicacji homofobiczny ignorancie.

hsw4

A to jest niemożliwe, żeby geje byli troskliwi? WTF.

pawelekkielce

Boże już przesadzacie z tymi, że dziecku już nie można pokazać, ludzie, wy to byście chcieli by "dzieci" w wieku 17 lat myślały że przyniósł je bocian, widziałem już filmy od 12 lat z wątkami seksualnymi więc co to strasznego że jest para homoseksualna, dziecko i tak się tego nauczy więc lepiej od was - rodziców nic ze szkoły

ocenił(a) film na 7
pawelekkielce

Właśnie ze względu na ameby umysłowe Twojego pokroju film pojawił się w okrojonej wersji na Netfliksie. Obejrzałem wersję Netfliksa i nie było w niej żadnej gejowskiej pary. Nie było, żeby paranoicy jak Ty nie dostawali ku**icy. "Wersja okrojona" to najzwyczajniej w świecie cenzura. Wstyd.

ocenił(a) film na 1
pawelekkielce

Ludzie zaczęli mylić tolerancje z akceptacją. Większość ludzi toleruje dewiacje ale jej po prostu nie akceptuje. Nam na siłę chce się narzucić ten styl myślenia i dlatego wielu ludzi to irytuje. Dla mnie osobiście jest to zwyczajnie niesmaczne i powoduje odruch wymiotny. Nie chce po prostu tego oglądać. W dzisiejszych czasach niestety ciężko znaleźć film bez lewactwa.

jarkoswawa

Ciekawy jestem jak zareagujesz gdy twoje dziecko okaże się homo? Też go zwyzywasz od dewiantów czy wyrzucisz od razu z domu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jarkoswawa

Zatem pozostaje współczuć twoim dzieciom, że mają takiego ograniczonego ojca.

ocenił(a) film na 1
Vindemi

Ja współczuje twoim rodzicom, że im tylko wstyd i zgorszenie przynosisz.

jarkoswawa

nie było w filmie żadnego geja ale inteligenti zrozumieją mądry film a gejó zostaw w spokoju

pawelekkielce

gejem jestes ty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones