PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794644}

O Yeti!

Abominable
7,1 7 880
ocen
7,1 10 1 7880
O Yeti
powrót do forum filmu O Yeti!

I nie chodzi o jakość animacji. Ta jest na najwyższym poziomie. Ale fabuła jest najprostsza z możliwych. Nieco już starsze dzieci film możne po prostu znudzić. Wiem, to jest bajka. Ale to jest bajka od wytwórni, która zrobiła... Sami wiecie jak wiele doskonałych tytułów. Aha, i jeszcze jedno. Przepięknie pokazane Chiny i oczywiście ani słowa o tym że Everest leży w Tybecie.

użytkownik usunięty
Helicon

Zgadzam się . Wizualnie super,fabularnie cieniutko

ocenił(a) film na 7
Helicon

Bardzo haotyczny film. Pomysl na historię i trzech głównych bohaterów spoko, ale fabuła pędzi na łeb na szyję. Zloczyncy przerysowani do bólu. W potworach kontra obcych całość ratował humor. Tu go zabrakło mimo, że Peng się starał :) Dzieciom się podobało, ale mi zabrakło duszy w tej historii i ambitniejszej fabuły. Animacja i pomysl na wygląd Yeti świetny 7/10

lsd909

Myślałem że Yeti jest słabe. Ale wczoraj córka wyciągnęła mnie na nową Rodzinę Adamsów. To jest dopiero NIEPRAWDOPODOBNE gó*no. Nawet jej się nie podobało.

ocenił(a) film na 8
Helicon

Może i faktycznie historia jest prosta i prostolinijna. Ale czasem to nawet wystarczy. Już patrząc na to jak pokazuje emocje muzyką, w niektórych momentach słowa czasem potrafią zepsuć ekspozycję. Tutaj wystarczyła muzyka, i dlatego według mnie jest to może poziom Jak wytresować smoka, ale nadal dobra animacja.

radas1998

Ależ oczywiście!DOBRA i tylko DOBRA. Przecież to DreamWorks. Od najlepszych zawsze oczekuje się medali, chociaż nawet mistrzowie miewają spadek formy.

Helicon

Czcze gadanie. Jakoś Pixar nie zalicza żadnych spadków, a jest mistrzem nad mistrzami.

ocenił(a) film na 8
radas1998

Już za samą muzyke powinien mieć chociaż nominacje. Bo ona grała w tym filmie pierwsze "Skrzypce" hehe

ocenił(a) film na 7
radas1998

Dokładnie. O to chodziło - to nie miała być jakaś skomplikowana historia. Prostota i przejrzystość służą tej produkcji ukazując sedno. Nic dodać, nic ująć. A klimat był wspaniały właśnie dzięki temu zabiegowi i zwróceniu uwagi na zupełnie inne rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones