PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845353}

Nieobliczalny

Unhinged
5,6 11 973
oceny
5,6 10 1 11973
4,6 15
ocen krytyków
Nieobliczalny
powrót do forum filmu Nieobliczalny

Dobre kino, wspaniały Crowe, dobre 1,5 h zabawy w kinie. Daje do myślenia.

ocenił(a) film na 6
ryssiook

Dobrze ujęte, bo temat filmu to patologia!

ocenił(a) film na 5
ryssiook

Gra aktorska bardzo dobra to fakt, emocje też są ale jak dla mnie za dużo absurdów żeby ocenić ten film trochę wyżej....

ocenił(a) film na 6
slobi

Dokładnie, temat, aktorstwo super ale absurdy z bezradnymi policjantami to dramat.

ocenił(a) film na 8
slobi

Jakich absurdów się tu dopatrujesz? Mieszkam w Stanach i tego typu patologia na ulicach jest na codzień. Mnóstwo sfrustrowanych swirów na prochach lub zwyczajmych bandziorów. Policja robi co może. Dosłownie co może bo czesto tam gdzie rządzą demokraci policja ma ograniczone możliwości.

ocenił(a) film na 7
ryssiook

Morał: nie używaj klaksonu XD

ocenił(a) film na 8
conneryfan

Używaj, ale nie tak agresywnie. Motyw klaksonu jakże prawdziwy, żywcem wzięte z realiów wielu społeczeństw.

ocenił(a) film na 7
xxadrianxx

używanie klaksonu to nie zawsze "chamstwo". Tak jak Crowe mówi ten "przyjazdy klakson" jest jak najbardziej na miejscu ;)

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Nie inaczej ;)

ocenił(a) film na 5
conneryfan

Po tym wszystkim wciąż nie zrozumiała. A mógł być sequel ;)

ocenił(a) film na 8
ryssiook

otóż to, sądze że wielu z nas ten film nauczył pokory

MocnyVito

Chyba żartujesz.

MocnyVito

Jak dla mnie gość miał rację co do przeprosin. Ale o pierdółkę nie naprawia się świata. Każdy może mieć zły dzień. i ciekaw jestem jak by ten gość trawił na swojego, o podobnych zachowaniu.

MocnyVito

P.S Gdybym był jego psychiatrą strzykną bym mu truciznę nie uświadamiając jaki popełnił błąd.?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones