PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803872}

Nienawiść, którą dajesz

The Hate U Give
7,1 10 tys. ocen
7,1 10 1 10248
5,5 14 krytyków
Nienawiść, którą dajesz
powrót do forum filmu Nienawiść, którą dajesz
trukomholek

https://www.filmweb.pl/user/Gwardia_Warszawa/blog

ocenił(a) film na 9
trukomholek

Mam wrażenie, że to nie ma żadnego związku z tematem. A poza tym nawet jeśli istnieje problem nienawiści w stosunku do białych ludzi, nie jest to tak wielkim problemem jak nienawiść do ludzi czarnych, o której mowa w filmie.

ocenił(a) film na 1
Julia_Wajda

rozróżniasz rasizm na lepszy i gorszy, gratuluje bycia dzbanem

trukomholek

Znajomy mieszkający ponad 30 lat w USA powiedział, że większych rasistów od tamtejszych murzynów nigdy nie spotkał. Oskarżąją o wszystko i gdzie się da, aż znajomy sam stał się pod ich wpływem rasistą wobec nich. Rasizm białych do czarnych wygląda tak samo jak antysemityzm. Nazwij murzyna murzynem, albo żyda żydem, a będą chcieli cię ukamieniować, zaś poprawne media zrobią z ciebie najgorszego, bo nazywasz rzeczy po imieniu.

ocenił(a) film na 2
SpoilerGirl

Nauczyłem się rasizmu we francji od mieszkańców afryki (tych ciemniejszych, jak i tych jaśniejszych). Najgorszych rasistowskich wysrywów nasłuchałem się od pijanego madagaskarczyka, który zwyczajnie wtedy zrobił się szczery (procenty zrobiły swoje). Ten film to zwykła lewacka propaganda kompletnie mijająca się z rzeczywistością.

Julia_Wajda

Zabrała głos znawczyni, która wnioski wysnuła na podstawie braku filmu o rasizmie czarnych do białych.

użytkownik usunięty
Julia_Wajda

haha, skoro istnieją seryjni mordercy to nie szkodzi że istnieją jednorazowi mordercy