PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727968}

Nie oddychaj

Don't Breathe
6,5 80 021
ocen
6,5 10 1 80021
6,6 18
ocen krytyków
Nie oddychaj
powrót do forum filmu Nie oddychaj

Dla mnie genialny. Trzyma w napięciu, w pewnych sytuacjach nie wiadomo co się dalej wydarzy. Nie patrzcie na ocenę bo warty obejrzenia!

Tusia_09

Dokładnie! Jestem tego samego zdania - no może nie na 10, ale dobra 8 spokojnie!

Hubasfilm

Nie no na 8 to może nie :D Bo są lepsze od tego ale powyżej 7 (tak z 7,6) powinien mieć spokojnie. Nie zrozumiem tego nigdy a film co wcale nie ma fabuły, ani zaciekawienia ma ocenę nawet 8 a spisz na nim.

ocenił(a) film na 10
Tusia_09

Też nie rozumiem tej oceny. Film jest świetny. Bardzo trzyma w napięciu, a te ciągłe zwroty akcji przyśpieszają akcję serca. :D

ocenił(a) film na 9
Tusia_09

bo popkornersi nie rozumieją co to znaczy świetny thriller, 10/10 to mają zarezerwowane dla Kapitana Ameryki, ot i czemu

ocenił(a) film na 7
Tusia_09

wlasnie wrocilem z kina i mnie tez sie bardzo podobal, pod koniec filmu to skrecalem sie w fotelu i zaciskalem mimowolnie rece, jak dla mnie przerazajacy :) duzo lepszy niz filmy typu odcialem mu glowe

ocenił(a) film na 5
Tusia_09

Blair Witch - 9/10
Blair Witch Project (oryginał!!!) - 7/10 XDDDD

Wymiękłem patrząc na twój profil xD O gustach się nie dyskutuje, ale ty masz go wyjątkowo chujowy xD

Dlatego ocen z filmwebu nie bierze się na poważnie, bo oceni ci taki "ekspert" takie amerykańskie gówniane skoki na kasę na "arcydzieła" i efekt gotowy c:

A film ma taką ocenę bo jest zwyczajnie średni, ale co ja tam wiem ;)

Flashpoint

Po pierwsze trochę szacunku. I Tw profil jest żałosny, co Ty komentujesz jak oglądasz sci-fi i oceniasz na 8-10 co nie zasługuję. Nie angażuj sie jak dla Cb sci-fi jest lepszy od życiówki.
"Blair Witch" jest dalsze dzieje "Blair Witch pProject" widzę że nie zauważyłeś wiec Cię uświadomię. I nie patrzy sie tylko na temat fabuły ale na grę ludzi ( jak wyrażają emocje itd) muzykę i zdj!

Ocenają ludzie co nie maja pojęcia i potem się człowiek dziwi że ma taka słabą ocenę.

ocenił(a) film na 6
Tusia_09

Bo film jest bardzo przeciętny i nie zasługuje na wyższą ocenę

ocenił(a) film na 3
Tusia_09

Oceniasz film na 10 i piszesz że zasługuje na 7. Kolejny filmwebowy geniusz.

logan_slupsk

Oceniam na 9. A pisze o ogólnej jego ocenie. Powinna mieć minimum 7 jest strasznie zaniżony. A niektore co nie maja wcale fabuły maja ocenę powyżej 7 np. niektóre dramaty romantyczne co sa prawie wszystko identyczne.

ocenił(a) film na 3
Tusia_09

Jak pisałem dawałaś 10. Reszta j.w.

logan_slupsk

Nie jest aż takim arcydziełem.

ocenił(a) film na 5
Tusia_09

Dlatego że film jest nie logiczny a zakończenie wręcz kretyńskie ?

dariuszroki

Jak nie myślisz przy oglądaniu to nie mój problem.XD Film jest bardzo logiczny. To jak według Cb wygląda mega zakończenie?

ocenił(a) film na 5
Tusia_09

właśnie myślę i logiki brak,niewidomy człowiek zbudował w piwnicy pomieszczenie do trzymania kobiety którą następnie porwał to już jest kretynizm.A zakończenie,policja wpada do domu znajduje dwie martwe osoby,ciężko rannego właściciela przeszukują dom i nie znajdują miejsca przystosowanego do przetrzymywania osób trzecich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones