PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738700}

Nerve

6,8 111 806
ocen
6,8 10 1 111806
5,4 18
ocen krytyków
Nerve
powrót do forum filmu Nerve

Najgorszy film?

ocenił(a) film na 8

Jakim cudem Nerve trafił na listę najgorszych filmów według filmweba? Przecież sami użytkownicy tej strony ocenili go całkiem przyzwoicie. Średnia 6,9 na tej stronie uchodzi za wysoką.

ocenił(a) film na 2
ala_adhbhfh

Widocznie ktoś mądrzejszy robił ten ranking. Film jest tak denny że aż płakać sie chce.

ocenił(a) film na 8
Brumhilda

Biorąc pod uwagę, że to film młodzieżowy prezentuje stosunkowo wysoki poziom. Może na miano najlepszego nie zasługuje, ale również nie uważam, iż jest "najgorszy".

Cinammon_Armin

To smutne, że nie wierzysz w inteligencję młodzieży. Samo założenie, że jak ma kategorię "młodzieżowy", to może od razu być głupi, jest dosyć krzywdzące.

ocenił(a) film na 8
Marta_Eljot

Nie znam zbyt wielu dobrych filmów dla młodzieży. Może powinnam była inaczej to sformułować. Jeśli ty znasz jakieś dobre (powstałe w ciągu ostatnich 10 lat), to będę wdzięczna się o nich dowiedzieć ;)

Cinammon_Armin

To zadanie jest nieco bez sensu chyba, bo owszem, możemy się poprzerzucać tytułami i pokłócić, który jest dobry lub zły, ale raczej nie o to chodzi w mojej wcześniejszej wypowiedzi. Chodzi o to, że zakładasz, że jak dla młodzieży, to co tam, może być kiepski. Pytam: dlaczego? Jak mi pokazują głupią kobietę w filmie, to nie mówię "A co tam, nie jest jeszcze najgorsza, generalnie przedstawiają kobiety jako idiotki przecież" - denerwuję się wtedy, że dlaczego mam być karmiona głupotami i uproszczeniami w imię stereotypów. Jeśli nie stawiamy filmowcom wyższych wymagań, to nic dziwnego, że serwują gnioty.

ocenił(a) film na 7
ala_adhbhfh

Ba, w redakcyjnej recenzji dostał 7 :P

ocenił(a) film na 8
ala_adhbhfh

Ja też tego nie ogarniam... Nerve podjął ważny temat ostatnio modnych w internecie głupich challenge'ów i gier typu błękitny waleń czy tam wieloryb... Mi się film bardzo podobał chociażby ze względu na temat.

ocenił(a) film na 8
ala_adhbhfh

Tak dokładnie to na listę "najlepszych najgorszych filmów", co jest może nieco niezręcznym przekładem terminu guilty pleasure (przyjemność z wyrzutami). Jak sama redakcja tłumaczy to filmy naiwne, głupawe, czy nie do końca udane, które pomimo wszystko dostarczyły redakcji kupę radochy.

ocenił(a) film na 6
ala_adhbhfh

gdzie jest ta lista? potrzebuję guilty pleasure w dużych ilościach

ocenił(a) film na 8
quietstarcollapse

chodzi o coroczne nominacje do nagród Filmwebu i kategorię "Najlepszy najgorszy film"
http://www.filmweb.pl/nagrodyfilmwebu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones