PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571888}

Nasz brat idiota

Our Idiot Brother
6,3 10 887
ocen
6,3 10 1 10887
Nasz brat idiota
powrót do forum filmu Nasz brat idiota

Podobne filmy

ocenił(a) film na 8

Uwielbiam takie pozytywne i zakręcone filmy. Podoba mi się ten klimat i humor :)
Proszę, jeśli znacie jakieś podobne, podzielcie się tytułami! Sama również służę pomocą.

ocenił(a) film na 6
qubicka

Nic mi nie przychodzi do głowy, ale Ty możesz się podzielić :)

ocenił(a) film na 8
lovechillout

W takim klimacie i o podobnym zabarwieniu humorystycznym polecam: Little Miss Sunshine, Good Bye Lenin!, Witaj, muszę lecieć, Dróżnik, Elling, Hasta la vista, Irina Palm, Miłość Larsa, Matterhorn, Święta woda, Mebelki, Własnym głosem, Córka mojego kumpla, Chińczyk na wynos, Królowie lata, Vincent chce nad morze. Wymieniłam trochę tych tytułów, bo a nuż natkniesz się na coś co Cię interesuje. Każdy z tych filmów pokazuje humor i zdystansowanie do życia, albo chociaż odrobinę zalatuje oparami absurdu ;)

ocenił(a) film na 6
qubicka

Serdecznie dziękuję. Powoli zacznę oglądać, bo widziałam tylko pierwszy z listy, czyli Little Miss Sunshine, który rzeczywiście jechał nie na oparach, a na kanistrach absurdu i bardzo przypadł mi do gustu :)

ocenił(a) film na 7
lovechillout

Idiokracja bardzo podobny styl filmy lecz film całkiem inny polecam :)

ocenił(a) film na 8
SodiX

Gdzie w idiokracji widziałeś jakieś podobieństwa

ocenił(a) film na 8
qubicka

Człowiek, który gapił się na kozy, Jabłka Adama, Turyści. może coś trafię, a jak nie trafiłem to może jeszcze Gliniarz (2011).

qubicka

http://www.filmweb.pl/film/Kurator-2001-33056
http://www.filmweb.pl/film/Dziki+cel-2010-483335

ocenił(a) film na 3
qubicka

-Przypadek Harolda Cricka (2006)
-Całkiem zabawna historia (2010)
-Super tata (1999)
-Kocha, lubi, szanuje (2011)

ocenił(a) film na 6
qubicka

- "Kumple od kufla"
- "Za jakie grzechy dobry boże"
- "Powiedzmy sobie wszystko"
- "40 lat minęło"
- "Pożyczony narzeczony"
- "Ani słowa więcej"
:)

ocenił(a) film na 6
Habababa_fw

"Ptaki Ameryki" :)

ocenił(a) film na 9
qubicka

Myślę, że do tego stylu pasowałyby filmy Woody'ego Allena oraz przede wszystkim Rzeź (2011), Frances Ha (2012), Para na życie (2009) oraz odrobinę mniej komediowe lecz wspaniałe filmy: Sierpień w hrabstwie Osage (2013), Życie jest piękne (1997).

ocenił(a) film na 8
kubal888

O nie Woody to zupełnie co innego, tandeta i kicz, inny poziom

ocenił(a) film na 8
qubicka

I co znalazłaś coś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones