PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021508}

Narodziny zła

The Lair
3,7 1 307
ocen
3,7 10 1 1307
Narodziny zła
powrót do forum filmu Narodziny zła

Według Filmweb premiera filmu będzie w styczniu, a na stronie Multikina można przeczytać że premiera będzie 9 grudnia. Gdzieś jest błąd. Tylko gdzie?

pyciam1

ja właśnie go oglądam na maratonie horrorów w Multikinie

ocenił(a) film na 5
pyciam1

Byłem dzisiaj na nocy horrorów w Multikinie. Puszczali między innymi ten film. Nie był aż tak kiepski, jak go recenzują. Jednak mi się bardziej kojarzył z Indiana Jones niż horrorem. Do połowy był git, potem tylko gorzej. Dałem co prawda jedynie 5, z uwagi na to, że główną rola to kobieta, co jest w fabule niedorzeczne. Gdyby główną rolę grał facet, dałbym 7. Największe nieporozumienie filmu to właśnie główna bohaterka, która zawsze przejmuje dowodzenie i nikt nie nawet słowem nie piśnie.

ocenił(a) film na 4
dacapo

Że niby kobiety już dowodzić nie mogą? Fakt, była trochę samowolka ze strony bohaterki, ale gdyby zamiast niej był facet problem byłby ten sam. Film ten jest potwornie, hehe, głupi, absurdalny, ogień i krew CGI są niedorzeczne, a bohaterowie to debile. Choć nie jest tak źle, dużo akcji, nie ma miejsca na nudę, a potwory wyglądają w miarę znośnie.

ocenił(a) film na 4
pyciam1

9 września to była przedpremiera tego filmu na maratonie, a (teoretycznie) oficjalna premiera kinowa będzie 13 stycznia 2023, tak jak M3GAN i Spalę was wszystkich, których, nie wiedzieć czemu, nie ma na Filmwebie. tego 13-go to teoretycznie, jak będzie w praktyce to się zobaczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones