PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559602}

Narodziny legendy: Ip Man

Yip Man chinchyun
2010
7,3 12 tys. ocen
7,3 10 1 12327
Narodziny legendy: Ip Man
powrót do forum filmu Narodziny legendy: Ip Man

Świetny film.

ocenił(a) film na 9

Film bardzo mi się podobał choć w mniejszym stopniu niż pierwsza część. Sceny ala matrix zepsuły trochę klimat ale i tak 9/10

ocenił(a) film na 9
PolFux

Pomyłka:) Chodziło mi o 2 część z bokserem.
Mam nadzieję, że trzecia część będzie równie dobry jak poprzednie. Patrząc na plakaty wydaje mi się, że Yip Man będzie opowiadał swoją historię. Czas pokaże.

ocenił(a) film na 4
PolFux

...

ocenił(a) film na 6
PolFux

ale ten fil chyba nie ma za dużo wspólnego z tamtymi 2 częściami

ocenił(a) film na 8
PolFux

Wnioskując z dwójki to będzie z Brucem Lee, ale równie dobrze mogą zrobić prequela jedynki

ocenił(a) film na 8
prokamil

FILM JEST JUŻ DOSTĘPNY ALE NIESTETY NIE MA JESZCZE POLSKICH NAPISÓW,WYDAJE SIĘ ŻE MOŻE BYĆ CIEKAWY PO OBEJRZENIU NAPISZĘ COŚ WIĘCEJ

norania0

Są już napisy PL (napiprojekt). Film rewelka, opowiada o młodzieńczych latach Yip Mana. Ciekawe czy wyjdzie 3 część jak Bruce Lee pobiera u niego nauki Wing Chun. W sumie końcowa scena 2 części tak jak by wprowadzała do 3.

Cyszard

Część trzecia jest bez sensu bo Yip man zajmował się głównie nauczaniem a Bruce'a Lee niekoniecznie szkolił osobiście mogli to robić jego najstarsi uczniowie w końcu w szkołach walki zajęcia najczęściej prowadzą wybrani przez sifu uczniowie,a sifu raczej nadzoruje i pokazuje formy i ich zastosowanie niż aktywnie szkoli.Po za tym Yip man to już nieco gościu starszawy raczej dbający o reputacje szkoły niż pakujący się w kłopoty.Końcowa scena raczej jest wprowadzeniem do Yip mana 1 niż 3

szarit

a tak wogole to mistrz hong ginie w jednej czesci zeby zmartwychwstac w kolejnej zenada

ocenił(a) film na 3
igorvip

aktor ten sam, grana postać inna - choć przyznam, że kreacje te niczym właściwie się nie różniły