PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 982
oceny
7,4 10 1 192982
5,5 53
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Myślę, że Shallow to jest pewnik Oscarowy, nie wiem jakie utwory jeszcze będą nominowane, ale tak pięknego utworu filmowego dawno nie słyszałem. 66 mln wyświetleń na YouTube !!! 3 mln wyświetleń dziennie !!! A w kilku krajach nie było jeszcze premiery.

ocenił(a) film na 10
PMRock

Mam tak samo .Oglądałem ten film 3 dni temu i ciągle o nim myślę,śledzę wywiady z głównymi aktorami i wiesz co? oni siedząc wszyscy razem nawet w wywiadach płaczą ,przytulają się ! widać ,że ten film ich scalił i zjednoczył . Oni wszyscy się pokochali przy tym projekcie. Ten film ma trzy płaszczyzny . Narodziny Lady Gagi jako wyśmienitej aktorki i zmieniającej styl piosenkarki coś w stylu Adel (dojrzałej ) i uczuciowej . Narodziny Baradlya Coopera jako reżysera ,scenarzysty i narodziny filmowej Ally. Lady Gaga ma tak cudowne spojrzenie w oczach w tym filmie ,że naprawdę emanuje miłością do Jacka.Chemia taka szczera między nimi i potem ta śmierć to najbardziej rozwala po filmie .Końcowy utwór ściska za gardło .

ocenił(a) film na 10
PMRock

Tak z Lady Gagą zagrał cudowny duet . Nie pamiętam takiego duetu od Titanica !

ocenił(a) film na 9
PMRock

Wydaje Mi sie,ze jeszcze z filmu bedzie 1 nominowana :)

ocenił(a) film na 7
PMRock

Ja liczę na „suspirie” Thoma Yorka ;)

PMRock

Ta, szczególnie że to taki trochę plagiat Cheryl Cole.

ocenił(a) film na 8
PMRock

Czemu Narodziny gwiazdy nie są nominowane do Oscarów w kategorii NAJLEPSZA MUZYKA ??

użytkownik usunięty
PMRock

Ludzie! Jedzcie gówno! Miliony much nie mogą się mylić!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones