PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 308
ocen
8,0 10 1 103308
6,2 30
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

Strzał w dychę

ocenił(a) film na 10

Genialny. Na prawdę jestem w wielkim szoku, że polski film został tak zajebiście zrobiony. Daje do myślenia. Albo dajesz sobie w żyłę, masz chwilę fanu i kończysz marnie, albo spinasz dupę, wychodzisz z tego gówna i jesteś mistrzem.
Rewelacyjny. A Gierszał ... chłopie - wróżę Ci świetlaną przyszłość.

ocenił(a) film na 9
olka19_19

Jeszcze kilka lat temu nie uwierzyłbym, że takie filmy jak Najlepszy będą powstawać w naszym kraju, a jedank to dzieje się naprawdę!!! Film jest fantastyczny. Gierszał czekał na taką rolę całe swoje życie, dostanie za nią wiele nagród.

ocenił(a) film na 9
olka19_19

Nagrody już się sypią. Konkurencja jest sporo, ale tylko się cieszyć, że po genialnych Bogach udał się Palkowskiemu kolejny film :)

ocenił(a) film na 8
olka19_19

Skoro nedzny i mocno sredni POKOT powstal w tym samym roku i w tym samym roku mial premiere to dlaczego swietnie oceniony przez krytyke i widzow NAJLEPSZY nie zostanie wyslany jako polski kandydat do Oscara? Przeciez sa szanse by zrezygnowac z POKOTU i wyslac ten film do konkursu... Dlaczego tak jest???

ocenił(a) film na 6
olka19_19

UWAGA, BĘDĄ SPOILERY

Dla mnie wszystko w tym filmie grało cudownie (a w szczególności wybitny drugi plan), ale końcówki wybaczyć nie potrafię.
Ja naprawdę nie jestem idiotą, żeby nie zrozumieć, że ironmanem bohater walczy z nałogiem i go ostatecznie pokonuje. Nie musieli mi do cholery pokazywać, że z nim walczy DOSŁOWNIE.
Gierszał staje naprzeciw swojego nałogu, który wygląda jak on sam w wersji zombie, z reszta w koło tańczą inne zombie jak w teledysku Jacksona i z nim walczy. NA PIĘŚCI. To już nawet nie jest metafora. To jest debilizm.

ocenił(a) film na 9
gaclav3

Ja tak nie odebrałam tej sceny. O tym, że walczy ze sobą, było wiele podobnych scen wcześniej. Tutaj pokazali dodatkowo jego zwidy w trakcie biegu, gdy był już skrajnie wyczerpany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones