PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813628}

Na wyciągnięcie ręki

Au bout des doigts
6,5 1 135
ocen
6,5 10 1 1135
Na wyciągnięcie ręki
powrót do forum filmu Na wyciągnięcie ręki

Film dość przyjemnie się oglądało, ale na pewno nie jest to żadna komedia ! Toż to po prostu film obyczajowy. Osobiście dla mnie mógłby być krótszy o jakieś 20-25 minut. Dużo grania na pianinie, dla mnie aż za dużo, dla wtajemniczonych i wrażliwych muzycznie myślę, że byłby lepszy w odbiorze. Początek dość miałki i płaski, ciągle to granie i granie. Były momenty, w których myślałem sobie "no spoko czaję już, geniusz, ciągle gra, zafiksowany chłopak, co dalej?" po czym znowu gra xD Na szczęście się rozwinął jakoś od połowy, a końcówka zrekompensowała dłużyzny. Jak lubicie historie od zera do bohatera to polecam. Dodam jeszcze, że film całkiem dobrze nakręcony.

balldur

Muzyka jest trescia i sensem tego filmu,jest ponad gra aktorska,ponad watkami ,nie przeplata ich ,dominuje ..Piekna ,urzekajaca feeria barw dzwiekow klawiszy.Film zdecydowanie poruszy serca milosnikow muzyki klasycznej,dla innych moze sie wydawac dosc dluzacy i przewidywalny .


ocenił(a) film na 6
Markonty

dokładnie to miałem na myśli :)

ocenił(a) film na 7
balldur

Właśnie chciałem napisać, że to nie jest komedia.
Aha, fajnie, że ci się podobała muzyka klasyczna, chociaż umiejętnie to ukrywasz :-) Muzyka w filmie była wspaniała, szkoda, że nie więcej. Pozdrowienia

ocenił(a) film na 7
balldur

No cóż, Justin Timberlake to on nie jest... Współczuję. ;)

balldur

Teraz wisi na FW, ze to melodramat. Komus z weryfikatorow sloneczko przygrzalo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones