PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769844}

Na pokuszenie

The Beguiled
5,8 27 459
ocen
5,8 10 1 27459
6,8 32
oceny krytyków
Na pokuszenie
powrót do forum filmu Na pokuszenie

To żenujący teatr woskowych kukł bez jakiejkolwiek emocji. Wstyd oglądać będąc kobietą i patrząc na zachowania na poziomie kur w kurniku : ) Połowa zgromadzonych w kinie drzemała, druga wybuchała gromkim śmiechem politowania.. Nie wiem, podobno literatura na podstawie, której powstał film jest zajmująca.. Nie widziałam pierwszej ekranizacji z Eastwoodem. To mogła być dobra fabuła lecz Coppola przywiozła gruby dąb do tartaku : )

ocenił(a) film na 8
MoniaToronto

Kiepskie towarzystwo w tym kinie. Film jest zajmujący przekazuje wiele emocji, a do tego oddaje psychikę w warunkach dalekich od normalności. Akcja budowana wolno w przemyślany sposób. Dla mnie mógłby być dłuższy a bohaterowie jeszcze bardziej rozwinięci. Jeżeli ktoś szuka wartkiej akcji, akcji sensacji niech lepiej odpuści sobie ten film.

ocenił(a) film na 6
MoniaToronto

'Połowa zgromadzonych w kinie drzemała, druga wybuchała gromkim śmiechem politowania..'

Tak to jest kiedy Mariusze i Karyny idą do kina oczekując pościg&oacute;w i wybuch&oacute;w bez najmniejszego researchu na co kupili bilet xD <br/> <br/>Akcja rozgrywa się w epoce wiktoriańskiej, w kt&oacute;rej normą społeczną było to aby kobiety &quot;zachowywały się jak damy&quot; i nie okazywały emocji, stąd gra aktorek taka a nie inna (no chyba mi nie powiesz, że Nicole Kidman nie potrafi zagrać bardziej ekspresyjnie? XD). A tutaj dodatkowo mamy jeszcze do czynienia z czymś w rodzaju szkoły dla dziewcząt mających zrobić z nie damy, czyli w domyśle środowisko w kt&oacute;rym jeszcze mocniej kładzie się nacisk na z g&oacute;ry ustalone normy społeczne. A i tak mimo tego bez trudu można wyczuć jakąś chemię tworzącą się między bohaterem a kobietami/dziewczynami w tym domu. <br/> <br/>Swoją drogą, uwielbiam ludzi tak ochoczo rzucających oceną &quot;1&quot; filmom kt&oacute;re im się po prostu nie spodobały albo ich nie zrozumieli. Nie powiedziałbym, że ten film jest jakiś wybitny, ale &quot;jedynka&quot; jest oczywiście absurdalna, bo stawiała by ten film w jednym rzędzie z jakimiś gniotami pokroju &quot;The Room&quot; czy &quot;Birdemic&quot;, a ten film jest po prostu przeciętny, ale w żadnym wypadku jakiś fatalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones