PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727110}

My Little Pony. Film

My Little Pony: The Movie
6,6 3 140
ocen
6,6 10 1 3140
6,0 5
ocen krytyków
My Little Pony. Film
powrót do forum filmu My Little Pony. Film

Ta animacja była po prostu okropna, nawet nie dorasta do pięt tej w serialu, poza tym gdzie się podział Discord, pan chaosu? Nagle wszystkie księżniczki nie potrafią poradzić sobie z jednorożcem ze złamanym rogiem, chociaż w serialu pokonują o wiele silniejszych wrogów. Ba, nawet nie księżniczki, a same Mane 6. Twilight nagle nie umie się teleportować w sytuacjach, w których ewidentnie by mogła, Rainbow zapomina o lataniu (była przynajmniej jedna taka scena, gdzie spadła z resztą kucyków, chociaż w serialu zawsze trzymała się w powietrzu), gryfy nie przypominają gryfów, a reszta świata poza Equestrią to ewidentna melina w ogóle nie pasująca do świata kucyków, jedyne co wprowadzenie tej okropnie niesympatycznej zgrai dało, to zaniżenie poziomu filmu, gdyż w każdej przeciętnej produkcji mamy dokładnie taki sam burdel gdy chodzi i czarne charaktery nie odgrywające głębszej roli. O tym co odwaliła Twilight jako księżniczka przyjaźni to nawet nie chce mi się wspominać. Film był do kitu, mogę dać jedynie te 6/10 za wartką akcję i dość ciekawy pomysł pod warunkiem iż uznam to za osobną produkcję, która do MLP: FiM nie ma zupełnie nic.

ocenił(a) film na 10
MikoNiko

Ktoś tu nie umie rozróźniać hipogryfów od gryfów

ocenił(a) film na 6
Michal_Kliszewski

Chodziło mi o tę bandę piratów. Ktoś znajomy stwierdził, że to gryfy, jeżeli to prawda, to serio, to mają być gryfy xd

ocenił(a) film na 10
MikoNiko

No nie to akurat były ptaki XD

MikoNiko

to papugi.

ocenił(a) film na 7
MikoNiko

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones