PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562613}

Muminki w pogoni za kometą

Muumi ja punainen pyrstötähti
6,1 557
ocen
6,1 10 1 557
Muminki w pogoni za kometą
powrót do forum filmu Muminki w pogoni za kometą

Bardzo mnie to rozbawiło, bo myślałam, że wszyscy już wszystko robią w 3D. ;) Choć jeszcze bardziej mnie zaskakuje, jak to się stało, że nowe, fińskie filmy wyglądają, jak stare, polskie produkcje SeMaForu, a nie jak japońska kreskówka? Jeśli rodacy autorki książek o Muminkach uznali naszą wersję za lepszą od japońskiej, to w sumie niezły komplement. ;)

Zapiekanka

słyszłam, że animacje w japonii robili :)

Ajsajsbejbe

Zapiekanko, zgadzam się z tobą w stu procentach i dodam, że może po prostu my europejczycy nie gonimy tak za technologią a bardziej zwracamy uwagę na klimat :)

Ajsajsbejbe

Animację w sensie takim, że dodali beznadziejny początek i koniec. Cały film (w zasadzie serial) był kręcony w latach `80 w Łódzkim Se-Ma-Forze.

muminek26

Kometa nad Doliną Muminków zawsze była moją ulubiona ksiązką z serii. Ale nie podchodzi mi za bardzo ten styl animacji. Warto czy nie warto wybrać się do kina? Jakieś opinie na temat filmu?

milkaway

Pierwsza lepsza opinia w necie: http://moomin.npx.pl/forum/viewthread.php?forum_id=13&thread_id=86

muminek26

Warto:). Byliśmy na filmie wczoraj całą rodziną. Animacja jest bardzo fajna a fabuła wymiata chociaż to nie jest dobre określenia dla bajki dla dzieci. Też się jednak wybawiłem wiec niech to określenie zostanie:) A najbardziej z całej tej przygody cieszy mnie to, że moje dzieci nie zostały jednak zniszczone przez komerche i muminki przypadły im do gustu. Geny:P

Tomatoes

Fajny taki odmienny klimacik, a teraz znalazłyśmy, że takie same są w odcinkach w tv ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones