PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592775}

Mroczna wieża

The Dark Tower
5,5 66 836
ocen
5,5 10 1 66836
3,9 11
ocen krytyków
Mroczna wieża
powrót do forum filmu Mroczna wieża

Serio...?
To nie może się udać.

Puchy11

To samo pomyślałem. Może to pomyłka? ...

Keanu_Reeves1992

Raczej nie, na IMDB jest tak samo.

ocenił(a) film na 1
Puchy11

Zapytam akurat w tym temacie. Planowana jest tylko jedna ekranizacja tej sagi? Czyli, jeśli chciałbym najpierw zaznajomić się z literackim pierwowzorem przed seansem, musiałbym przeczytać 8 części?
Czy może jak w przypadku innych ekranizacji - 1 film = 1 tom?

Scarecrow_P

Raczej 1 film = 8 tomów zmiksowanych w jeden film. To się nie uda. Spieprzą kolejną fantastyczną serię.

ocenił(a) film na 1
kamilxxx09

To mam przynajmniej tę przewagę, że podczas seansu nie będę narzekał na spieprzoną serię :D Zresztą dla duetu Idris Elba i Matthew McCounaghey na pewno warto.

Scarecrow_P

To żałuj, że nie czytałeś serii, bo jest naprawdę fantastyczna. Szkoda, że zniszczą kolejną dobrą historię takim filmem.

ocenił(a) film na 1
kamilxxx09

Najpierw spytam: Film nie ma nic wspólnego z tomem "Rewolwerowiec", który póki co jako jedyny przeczytałem i mam nadzieję, że z dalszymi tomami również? (tak bardzo fatalny film)

Abstrahując od książek, ten film sam się nie broni, nie ma w nim nic głębokiego, a te powtarzane do porzygu "nie celuję ręką, a oczyma" ani mądre, ani dobre - żałosne wręcz.
Co najbardziej boli, Matthew McCounaghey, który po zwiastunach był moim idealnym Człowiekiem w Czerni, tak tutaj zagrał przeciętnie, tak jakby nie zapłacili mu gaży. Nie ma ani szyderczych uśmiechów i śmiechów, tej charyzmy i intrygującej otoczki. Taki sobie typek, który frajersko kończy. Najgorzej, że McCounaghey naprawdę dałby radę wykreować genialną postać, Człowieka w Czerni jak książce, także wina leży na pewno w scenariuszu.

kamilxxx09

To w końcu to jest pre-quel wydarzeń z książek, cała historia w jednym filmie czy tylko adaptacja pierwszej częsci sagii? Już tyle wersji słyszałem, że nie mogę się połapać.

LukeuszLFC

Raczej zapowiada się na luźną wizję reżysera bazującego na 1 tomie serii.

ocenił(a) film na 3
kamilxxx09

Gdyby jeszcze faktycznie film opierał się na 1 części sagi to może nie byłby taki zły, ale on niestety na sile opierał się na wszystkich...

ajsik88

Czyli jak "Siódmy syn"

Puchy11

Porażka. Aż mi się odechciało iść do kina.

ocenił(a) film na 3
kamilxxx09

Niestety szkoda tracić i czas i pieniądze na mroczna wieże.

ocenił(a) film na 3
Puchy11

Jak dziś w kinie obejrzałem trailer i spojrzałem na czas trwania filmu stwierdzam, że "Jonah Hex" może mieć konkurencję :)
Chociaż chcę wierzyć w ten film. Chcę wierzyć...

Puchy11

Masakra.

ocenił(a) film na 3
Puchy11

Reasumując po obejrzeniu filmu - to się zdecydowanie nie udało. Niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones