PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223546}

Motel

Vacancy
2007
6,0 20 tys. ocen
6,0 10 1 19992
6,0 7 krytyków
Motel
powrót do forum filmu Motel

Film dla kobiet....

ocenił(a) film na 6

Film chyba dla kobiet bo mężczyzna to ciągle tylko myśli "wez ta rurke i przyjeb mu w łeb", "gdzie zostawiłes te swoje lustro", "No weź sie facet w końcu broń", "Kopnij go w ten ryj", "Z zaskoczenia go" etc etc.

Wiem wiem, nikt z nas nie znalazł sie i pewnie na 99,9999% sie nie znajdzie nawet w podobnej sytuacji. Ale powiedzcie mi o męska czesci filmwebowców, nie myśleliscie podobnie?

Jakkolwiek film zły nie jest i jak na horror, do ogladania w nocy, samemu, sie nadaja jak najbardziej.

oroboros

nie zgodzę się, że tylko mężczyzna myśli aby skopać napastników;p Zapewniam Cię, że spora część damskiej widowni ma podobne myśli, może nie takie ostre, ale na pewno w takiej sytuacji nie siedziałybyśmy w kącie i piszczały, a raczej starały się bronić i mieć nadzieję, że nasz mężczyzna będzie bronić też nas:)
A film- raczej średni, ale da się go obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
oroboros

Ja podczas seansu miałam podobne myśli, które przedstawiłeś. A na koniec to już było oczywiste. 'zobaczysz, samochód nie będzie działał' albo 'nie złaź z tego strychu bo ktoś tam na 100 jest' - takie słowa kierowałam do ekranu, no jak Matkę kocham. jak dla mnie - trochę przewidywalny. i spodziewałam się czegoś lepszego - niemniej jednak, pomysł z nagrywaniem ofiar wręcz genialny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
oroboros

Jestem kobietą a też miałam podobne myśli i odczucia w trakcie oglądania tego filmu. I czasem denerwowało mnie że zamiast zachowywać jak każdy normalny człowiek w takiej sytuacji czyli uciekać albo się bronić to oni przechodzili tą swoją mentalną przemianę. A co do strychu to też byłam pewna że ktoś tam będzie i o przywaleniu rurką w głowę zamiast tylko wybicia nią okna ;)
Ale ogólnie film jest całkiem dobry, nawet trzyma w napięciu. Rola Kate Beckinsale jak zawsze dobra.

ocenił(a) film na 6
immortal13

Kilka lat temu w pewnej miejscowośc w jakimś kraju środkowej europyi kilkoro osób miało pomysł aby zarobić kase na zabijaniu ludzi w opuszczonej fabryce wszystko to nagrywali , gdzieś na necie można było obejrzeć te filmy , ja osobiście widziałem kawałek na torze, i powiem wam że po obejrzeniu czegoś takiego wiedząc że to jest na serio wszystkie filmy o podobnej tematyce są jak teleranek w niedziele bez porównania , nie chcę tu opisywać jak wyglądało patroszenie ofiar czy znęcanie się ale to było coś czego nie zobaczy się w tego produkcjach , a odnośnie zachowań w filmach to można tylko napisać tyle śmieszne bo ludzie w takiej sytuacjii zachowują się całkiem inaczej wiem coś o tym bo widziałem .

TheGoldi07

masz może linka do tych filmów? :D

ocenił(a) film na 7
tuberculosis

on się wygłupia. Takich filmów nie ma i pewnie nie będzie w internecie choć powstają. za takie filmy bogate zboki płacą kupę kasy i wszystko trzymają w tajemnicy. Czemu na pewno wiem że taki filmy powstają? Kiedyś (z 10 lat temu) oglądałem brazylijski reportaz o tych filmach. Zajmuje się tym ich mafia.Porzucali ciała tak aby były znalezione a liczba ofiar szła w dziesiątki.

ocenił(a) film na 6
mr_freeman

i tu cię zmartwie ponieważ się nie wygłupiam jak dobrze poszukasz to napewno coś znajdziesz w necie na ten temat , druga sprawa nie posiadam tych filmów i nie bedę nikomu mówił gdzie ma szukać tego z prostej przyczyny za posiadanie tego typu filmy lub za pomoc w rozpowszechnaniu grożą konsenkwencje karne , powie tylko tyle da się je znaleśc w anonimowych sieciach bo w normalnym necie nawet jak ktoś wrzuca to nie jest się pewnym czy to naprawde tego typu filmy czy fake no i szybko są usuwane z neta , ogólnie nikomu nie polecam bo po chwilowej fascynacjii przychodzi obrzydzenie i każdy różnie może na to zareagować wiedząc ze to prawdziwe i widząć totalnie odpychajace sceny , jesli ktoś z was lubi ogladać rozpaprane akcje to wejdzcie sobie na sadistca .

ocenił(a) film na 7
TheGoldi07

sory ale nadal nie wierze.Jeśli oglądałeś coś takiego to to był fake.Chociaż kto wie. Takie czuby mają tak naj*** we łbie że może i gdzieś coś udostępniają.
Ps. Jeśli ktoś tu napisze prośbę o linki to taki post nadaje się nie tyle do moderacji co do zgłoszenia na policję.

ocenił(a) film na 6
mr_freeman

jest coś takiego jak Tor , nie mogę podać dokładnego adresu , ale są takie strony na torze gdzie możesz obejrzeć naprawde mocne gówno , od zboczeń seksualnych po dewiacje i zabójstwa , jak ci tak bardzo zależy aby obejrzeć takie gówno to się bardziej przyjrzyj sieci tora , ja nie będę nikomu ułatwiał dostępu do zakazanych materiałów , a tak na marginesie po obejrzeniu prawdziwego zabijania obejrzyj gore zobaczysz jaka jest różnica , na koniec nie żeby była jasność nie zalezy mi czy ktoś wierzy czy nie w to co napisałem nie szukam publiki a przynajmniej nie w ten sposób.

ocenił(a) film na 7
TheGoldi07

wszystkie dewiacje można bardzo łatwo znaleźć w internecie - o czymkolwiek byście nie pomyśleli będzie nawet na tubach jednak żeby takie gówno nie było należycie ścigane? pedofilie ścigają a to się panoszy w internecie? Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić. Oczywiście co innego zabójstwa na wojnie (egzekucje) - to można też spokojnie w sieci znaleźć. Kiedyś widziałem jak kolesiowi głowe finką ucięli. Cóż ... wojna to wojna ale to?

ocenił(a) film na 6
mr_freeman

nie chce mi się już dyskutować nad wyższością mojego zdania , powiem tylko tylke oczywiście że normalnym necie się da to znaleść tylko że w normalnym necie mogą cię dosyć łatwo namierzyć , w porównaniu do tora gdzie jak masz dobrze skonfigurowany program jesteś niewidoczny w 99,99% do tego na zwykłym necie takie stronki istnieją dosyć krótko a na torze jak strona powstała 10 lat temu tak do dzisiaj jest i masz na niej dostęp do setek tysięcy plików a pliki z wojen nie są niczym nadzwyczajnym za posiadanie takiego filmu nic nikomu nie groźi inna sprawa jak jest to film gdzie się zabija ludzi w celu zarobienia na tym kasy , mógłbym opowiadać wiele na ten temat ale czy jest sens rozprawiać o tym ??.

ocenił(a) film na 7
TheGoldi07

nie
dlatego faktycznie lepiej skończyć temat

ocenił(a) film na 8
TheGoldi07

Nie powinieneś się czymś takim chwalić. Jestem płci męskiej, ale nie miałem od razu myśli, aby czymś przywalić napastnikom...
Oczywiście potem już te zmysły "obrony" do mnie dochodziły i chciałem wręcz krzyczeć, aby zaczęli napieprzać w nich krzesłami i szafkami, ale ludzie- to jest istota filmu. Czy chcielibyście oglądać go, gdyby od razu pozbyto się wroga i go wypatroszono, a następnie wezwać policję? No raczej nie i od tego właśnie są filmy. Wiadomo- nikt by nie postąpił jak bohaterowie (ja się nieco bałem podczas oglądania, a gdybym to przeżył naprawdę- pewnie bym tam za przeproszeniem srał niczym koza po dobrej trawie...), którzy co prawda nie są głupi, bo wszystkiego akcje sobie przemyśleli : ).

oroboros

tez jestem kobieta, a myslalam podobnie...