PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564186}
5,2 26 263
oceny
5,2 10 1 26263
4,9 17
ocen krytyków
Mordercza opona
powrót do forum filmu Mordercza opona

nie no oni sobie jaja robią. kto normalny robi film o ,,oponie" która zabija ludzi i zwierzęta ? -.-
logika !

misia1147

Miło by było gdybyś się skupiła na pierwszych minutach filmu.
"logika !" - <3

LCharpentier

Nie dzięki :p nie ogladne tego filmu, wystarczy mi zwiastun :D

ocenił(a) film na 7
misia1147

To nie komentuj przed zapoznaniem się z filmem.

Elektra122

a dlaczego nie ? no chyba że muszę oglądnąć film w którym opona zabija ludzi i wysadza budynki w powietrze. Wyrażam swoją opinię. :) a że wam to nie pasuje to nie musicie komentować tego, a nie mnie pouczać. Ale dziękuje za radę i wesołych świąt :)

misia1147

''oglądnę''.... SERIO? Widze, że trafiliśmy na konesera filmów i mistrza logiki

BaronQV

napisałeś ten komentarz po to aby mnie nauczyć ortografii ? ;d oj przepraszam że jednym słowem wywołałam takie zamieszanie -.-

ocenił(a) film na 10
misia1147

Logika nakazuje wypowiadać się o czymś co się widziało na własne oczy.
Idąc twoja logika masz problemy z mówieniem poprawną polszczyzną jak i z pisaniem w tym naszym języku. Oglądnąć ja oglądłem zwiastun twej osoby i już pacząc nie chce/
Więc logika twoja jest tak super mówisz ? Serio ?

Kto normalny robi film o trenowaniu smoka - przecież smoków nie ma - olaboga gdzie tu logika.

Po 11 nie spoileruj
Po 12 oglądnij zanim wypełzniesz do internetu/

Tak po prostu bo w sumie dla czego nie ?

SnoKaa

A czy ja mówię że moja logika jest taka super ? Przepraszam ludzi których uraziłam tym że kochają/ lubią film o oponie zabójcy. I nie mów mi co mam robić bo nic tym nie zdziałasz. To mój komentarz a jak cię tak skusiło mnie jechać to twój problem :). Myślę także, że masz ty problem ucząc mnie poprawnego pisania. Nie wiedziałam , że na tej stronie w komentarzu jak popełni się jeden mały, głupi błąd to aż tyle ludzi cię atakuje :o. Kolega opowiedział mi cały film ze szczegółami, widziałam zwiastun i zdjęcia, a nawet kawałek tego filmu, To moja opinia, jak chcecie to mogę napisać nowy komentarz w którym napiszę swoją opinię na temat ,,filmu". :) I nie muszę się tu nikomu tłumaczyć. -.-

ocenił(a) film na 6
misia1147

Poucz się dzecię z "pszyrki", bo po świętach "facetka sprawdzian robi"

ocenił(a) film na 10
misia1147

A czy ja mówię że twoje logika mnie w jakiś sposób obchodzi ? Jest twoja i niech taka pozostanie ja tylko chciałem pokazać jak ona działa a fakt - abstrahuje już od ciebie - że ktoś posługuje się czymś kulawym i zamiast to naprawić to woli posługiwać się czymś kulejącym to świadczy niewątpliwie o olbrzymim zamiłowaniu do rozwoju. Idąc tropem tego co mnie interesuje to mnie nie interesuje co ty robisz i jak to robisz iż mam to gdzieś. Tak po prostu więc nie zdziałam nic bo mnie nie obchodzi co ty sama tam sobie działasz.
Również nie zanotowałem przejechania cie - no chyba że zwrócenie uwagi odbierasz w takowy sposób bo ludzi tacy źli i gupi ze hihihi nie robią i inne takie takie.
Hmm masz racje ja mam problem (jak i inni w tym temacie) że zwrócili ci uwagę że popełniłaś błąd. To nasza wina. W końcu my popełniamy błędy ty za pewne nie a w końcu zwrócenie komuś uwagi za takowy błąd zrobił to oznaka barbarzyństwa. Obyło się bez gadek o tym że szanować język itp.
Czyli gdy pani w szkole ci mówi abyś gumy nie żuła gdy do niej mówisz bo to nie kulturalne to czujesz się atakowana ? W sumie dobre, doprawdy dobre.

Opowiedział mówisz ? a to dobre i jeszcze szczegóły ci opowiedział a to juz super dobre. Lubisz podróżować ? Bo ja mam biuro podroży. Najtaniej na rynku każdy zakątek ziemi z tym malutkim zastrzeżeniem ze sobie opowiadamy jak tam jest( koledzy że szczegółami ale to usługa premium). Zdjęcia i filmy czasami też są no ale to ogólnie gwarantuje ci że poczujesz się jak byś tam była - Rozbijamy na raty również

Słowem końca po twoim CV w tym temacie nie interesuje mnie twój komentarz iż mi już go kolega opowiedział
po drugi bardzo chętnie nie posłucham twoich tłumaczeń zaraz po tym jak napiszesz komentarz dla chcących bez elementów tłumaczenia się bo przecież pisanie komentarza do komentarza tłumaczeniem nie jest. Logika pikna

SnoKaa

Nie czuje się atakowana :) Widziałam że ten film dajesz na 10 a np. mi się on nie podoba no chyba że ,,cię to nie obchodzi" i dalej będziesz mi mówił jaka to ja jestem itp. I liczę , że zakończymy tą rozmowę w której to ludzie mają pretensje do innej osoby, której nie podoba się film + że zrobiła głupi błąd ortograficzny. -.- Rozumiem , że tego typu filmu ci się podobają a ja napisałam że mi się nie podoba i jest za przeproszeniem do d.... ( jak dla mnie). I przepraszam najmocniej , że cię tym uraziłam jak i innych. Ale to moja opinia w której ja odnoszę się do filmu. Nie musisz komentować tego. -.- KONIEC ROZMOWY.



Ps. Jak wam nie pasuje moja opinia, w której ja obraziłam wasze ulubione/ lubiane filmy to naprawdę najmocniej przepraszam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones