PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564186}
5,2 26 263
oceny
5,2 10 1 26263
4,9 17
ocen krytyków
Mordercza opona
powrót do forum filmu Mordercza opona

Film na trzeźwo jest ciężki..., ale jak się zjarasz to lepiej wchodzi :)

coolman16

widzę że nie tylko ja się do takich rzeczy stosuje ;D pozdro

ocenił(a) film na 4
DamianGoreFan1993

polecisz coś podobnego do mocnego zjarania się :) ?

coolman16

może to znasz, i to nie jest film tylko animacja to polecam Salad Fingers, znajdziesz na YT. To mi poryło banie ostro ;p

DamianGoreFan1993

a ja tam po bolku lubie obejrzeć Evil Dead 2

ocenił(a) film na 1
coolman16

Popieram! Film jest tak spierd*****y ze szkoda słów na niego

ocenił(a) film na 1
coolman16

Kolego uważam, że jest 100 filmów lepszych niż ten, na których warto się zjarać ;) Autor chciał wykrzesać z nas najgłębszy poziom myślenia, ale niestety minął się z celem. Film dla debili !

ocenił(a) film na 4
edyta_j_25

to poproszę chociaż jeden lub 2 filmy, przy których warto się zjarać :D

ocenił(a) film na 1
coolman16

Apocalypto, Incepcja, Donnie Darko, Wyspa tajemnic, PAjąk itd.

ocenił(a) film na 4
edyta_j_25

Apocalypto - nie zgodzę się...
Incepcja - POPIERAM
Wyspa Tajemnic - OK
Pająka i Donnie'go Darko nie widziałem, ale sprawdzę :P

ocenił(a) film na 8
coolman16

Zdecydowanie Porąbani (Tucker & Dale vs Evil) film stworzony do tego, żeby obejrzeć na dobrej fazie. Sam film Mordercza Opona bardzo dobry. Dałem 8/10. Nie wiem czy dałbym też taką ocenę bez palenia. Wizje zrodzone w chorym umyśle niestety nie trafiają do większości ludzi stąd potem taka średnia na filmwebie.

coolman16

Film strasznie specyficzny. Aczkolwiek jego poziom leciał w dół wraz z czasem trwania, po pierwszych hmm.. 20 minutach, spodziewałem się troszeczkę więcej. Aczkolwiek oglądałem na trzeźwo, to może dlatego! :)

ocenił(a) film na 9
coolman16

Przeczytałem Twoją radę przed obejrzeniem, nie zastosowałem się i nie żałuję. To jest film dający na swój sposób do myślenia i nie poczułem żeby na trzeźwo ciężko "wchodził". Praktykuję czasem oglądanie "po spożyciu" ale w przypadku zupełnie innych filmów.

coolman16

zgadzam się w 100%, ten film po paleniu jest genialny pod każdym względem:D klimat, muzyka, ujęcia i sam pomysł, ale by docenić to wszystko trzeba być upalonym :) niedługo mam zamiar oglądnąć następny film Dupieux "Wrong " i zapowiada się on na równie genialny:D
A co jeszcze polecacie do oglądnięcia "po" ?
Ja na pewno "Fear and Loathing in Las Vegas", serial "Wilfred ", "Sucker Punch" i film "Go" z 1999 roku :)

coolman16

Enter the Void, American Beauty, Planet Earth, Life, Baraka, Samsara, Koyaanisqatsi, Megacities, Timescapes, Pineapple Express, Half Baked, Dazed and Confused, Snatch, Napoleon Dynamite, Royal Tenenbaums, The Wall, Akira, In Bruges, Fountain, Being John Malkovich, 2001: A Space Odyssey, Happiness, Cidade de Deus, filmy braci Coen, Tarantino, Kevina Smitha, Tima Burtona i Hayao Miyazaki

aaress

ja odpływam podczas las vegas parano. spun tez jest spoko

ocenił(a) film na 6
coolman16

Po lolku polecam Drabinę Jakubową :)

ocenił(a) film na 7
coolman16

A ja polecam na takie okazje Tenacious D: Kostka Przeznaczenia http://www.filmweb.pl/film/Tenacious+D%3A+Kostka+Przeznaczenia-2006-139160

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones