PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778153}
4,6 16 380
ocen
4,6 10 1 16380
3,4 12
ocen krytyków
Moonfall
powrót do forum filmu Moonfall

fun cut edit

ocenił(a) film na 4

Efekty są na poziomie i to jest najlepsze w tym filmie. Miejscami fajne heheszki a i w sumie fabuła z księżycem też nawet spoko można było to dość fajnie ubrać ale niestety nie pykło. Przynajmniej z pół godziny jak nie 45 min można by filmu wyciąć z sekwencjami matek żon kochanek ojców konkubentów i dzieci które nie są potrzebne w tym filmie do niczego. Byłoby w tedy dynamiczniej ciekawiej i bzdury by się zmniejszyły o połowę.

ocenił(a) film na 5
strekmichal

Oglądany jako komedia-pastisz filmów sci-fi nie jest taki zły.

astat_2

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

strekmichal

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 4
kotbury

już byłem u lekarza wykryli trociny ale proszę mnie nie szkalować i dyskryminować z tego powodu

strekmichal

Zgadzam się. Tematy "rodzinne" kompletnie nie potrzebne...co mnie oni interesują....i zawsze na koniec takich filmów ojciec pogodzi się z synem a matka z córką np. a syn głównego bohatera okaże się nagle niezłym kozakiem co każdą sytuację złą pokona.
Efekty spoko....ale trochę nudził aż do końca

ocenił(a) film na 5
strekmichal

Ogólnie gdyby nie ten podniecony ulaniec to film byłby nawet fajny. I syn Harpera co się zmienia w Toretto z Szybkich i wściekłych. Cała reszta to takie dziwny Sci-Fi. Ale spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones