PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722780}
6,8 71 107
ocen
6,8 10 1 71107
6,5 30
ocen krytyków
Moje córki krowy
powrót do forum filmu Moje córki krowy

Książkę przeczytałam w ciągu jednej nocy, fantastyczna. Do tej pory zdarzyło mi się to jedynie przy Potopie ( mam na mysli książki polskie ). Film - dno !!!! Czekałam na niego z niecierpliwością. Jestem zdruzgotana. Kto wyciął te wszystkie świetne dialogi między siostrami, kto usunął teksty ojca ??? Wg mnie cała książka opierała się właśnie na ich przemyśleniach, to było naprawdę super, bardzo realistyczne. Z filmu nie wynika nic.... wszystko gdzieś się zapodziało. Szkoda, bo to było naprawdę ludzkie. Nie było w filmie momentu, który by mnie wzruszył. W książce było ich wiele. Brakowało nawet odrobiny muzyki. Mój mąż. który nie czytał książki był zawiedziony. Jest człowiekiem inteligentnym i nie łapał, o co chodzi. Musiałam mu tłumaczyć, Ktoś wyrządził ogromna szkodę temu filmowi. Jest mi naprawdę przykro. Rada dla osób, które widziały film i są zawiedzione: przeczytajcie książkę, jest naprawdę tego warta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones