PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843930}
6,7 19 637
ocen
6,7 10 1 19637
5,0 19
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Tragiczna i wspaniała historia znakomicie zrealizowana na światowym poziomie! Szkoda, że tak mało ludzi pamięta o Teddym Pietrzykowskim. To wielka postać, wspaniały człowiek i prawdziwy Polak. A film i rola Piotrka Głowackiego na Oskara!

Prochowski3

Jakiego Oscara, co ty pieprzysz?..brakuje wątków i elementów LGBT.

ocenił(a) film na 6
J_C_WELLS

A ja z innej beczki, czym jest fotka z Twojego profilu ?

soulfly777kris

Zgadnij pan?

ocenił(a) film na 6
Prochowski3

Rola Glowackiego dobra, film jako całość nawet nie ma prawa leżeć zakurzony w pobliżu Oscara

użytkownik usunięty
Devouer

A dlaczego nie? Nie jest gorszy od Idy. Ja w Idzie właśnie nie widziałem nic a dostał ten film Oscara.

ocenił(a) film na 9

To proste - "Ida" dostała Oscara bo pokazuje Polaków jako prześladowców Żydów,a "Mistrz" ukazuje Polaka jako ofiarę tej wojny - także nie ma szans na jakieś nagrody - niestety w takich to czasach żyjemy.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Chyba niezbyt czujnie i z założoną tezą oglądałeś Idę. Jeśli jeszcze raz będziesz oglądał to zwróć uwagę, że Wanda, Żydówka też jest postacią paskudną.A poza tym to nie byli Żydzi, tylko Polacy pochodzenia żydowskiego. Więc Polacy prześladowali Polaków, Choć nie wiem czy jesteś w stanie to w tych kategoriach rozpatrywać.

kleju30

To proste historia miała większy potencjał dramatyczny. Przyznam, że mi zabrakło, ukazania tego jak trafił do Auschwitz i tego, że Mistrz wcale nie był niepokonany.

jak film 5-6/10 może dostać oskara? Nawet jeśli kiedyś jakiemuś się zdarzyło, nie oznacza to, że należy uczynić z tego normę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones