PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593534}

Misiek w Nowym Jorku

Norm of the North
4,9 5 453
oceny
4,9 10 1 5453
Misiek w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Misiek w Nowym Jorku

zero dowcipu, kiepska fabuła, na tak słabą bajkę dawno mnie dzieciaki do kina nie wyciągnęły - 100zł wyrzucone w błoto

Juhas_filmweb

Aż 100zł?!


To ja kupuję deskę latającą z Powrotu do Przeszłości :D

ocenił(a) film na 1
LordVader345

ja 20zł żona 20zł dwoje dzieci 2x16zł + popcorn 2x17zł = 106zł, że o kawie i herbacie oraz pepsi nie wspomnę. Multikino

Juhas_filmweb

Współczuję :( na przyszłość idź do polskiego kina, albo idź na film disneya/pixara luv dreamworksa

ocenił(a) film na 1
Juhas_filmweb

Gniot,masaaaakra!!!!!

Juhas_filmweb

Potwierdzam, film słaby. Ja się setnie wynudziłem, bratanica średnio zadowolona. Film robiony na siłę, żeby tylko wyrwać kasę. Poklejone pomysły z innych produkcji. Ale efekt końcowy strasznie płaski i nieprzekonywujący.

ocenił(a) film na 4
mechu

Pojechałem ze znajomymi, dzieciaki po 45 minutach już się nudziły, dla mnie takie popłuczyny z innych kreskówkowych produkcjach. Prawie spałem.
Ocena 4/10

ocenił(a) film na 5
Juhas_filmweb

no cóż.... no film słaby

ocenił(a) film na 2
Juhas_filmweb

Zgadzam się, bardzo słaba b-klasowa animacja. Jedynie postacie lemingów na przyzwoitym poziomie.

Juhas_filmweb

No to chyba dzięki tobie oszczędziłem parę dych,bo dzisiaj miałem zabrać synka do kina,widzę że opinie o filmie strasznie .ujowe

ocenił(a) film na 1
Psycho_Daddy

No powinieneś mi za ocalenie uszczuplenia portfela tak ze dwie dyszki przelać ;) .... a tak całkiem poważnie zabierz dzieciaka na ZWIERZOGRÓD.

Juhas_filmweb

Heheh ok kasę wyślę przed świętami:), dzięki za propozycję filmową,ma dobre opinie więc pewnie wyskoczymy na dniach do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones