PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535788}
4,9 10 739
ocen
4,9 10 1 10739
Milion dolarów
powrót do forum filmu Milion dolarów

Swietny scenariusz duzo drugoplanowych postaci i dialogi zabawne.Poziom filmu jest wysoki za sprawa scenariusza i Gierszala ktory pokazal ze potrafi sie wcielac w kazda postac.Wiem ze wielu z was krytykuje ten film ale napewno jest lepiej zobaczyc Milion dolarow niz Kac wawe czy Ciacho ja kiedys ponownie go obejrze i to nie raz bo jest inny niz ostatnie polskie komedie.

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Dokładnie, bardzo dobra komedia, konkretny scenariusz, nie tak jak w innych produkcjach tego typu, które mają słabą fabułę i sztucznie wciśnięte gagi, które niby tworzą komedię. Obsada bardzo dobrze dobrana, nawet pan Karolak, do którego podchodzę z lekką dozą niechęci się obronił. A niska średnia wynika tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia niektórych użytkowników (wychodzi polska komedia=nie oglądam, ale się wypowiem, że jest ch**owa i dam "1").

ocenił(a) film na 9
mattbuyek

Dobrze ze jestes takiego samego zdania jak ja bo moi znajomi mowia ze to slaby film takie komedie musza powstawac

ocenił(a) film na 8
mattbuyek

Bardzo dobra rola Gierszała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones